Září 2006

Pozor

27. září 2006 v 16:23 | Nika |  --> SOUTĚŽE <--
Ahojík Fans TH
vymyslely sme s kámoskou z tohodle blogisku
http://tokio-hotel-ddm.blog.cz/0609/soutez-o-nejvetsiho-fanouska-new
Že udeláme soutež o nej pokojík potom hodime anketku a vy si vyberete nej Pokojík =)
Svoje fotky pokojíků posílejte na
svoje fotesky pokojíku posilejte do 7.10.2006!!!!!
Čím víc tím líp =)
a je to i na mim druhym blogu www.tokiohotel-istbeste.blog.cz
Cena pro vítěze bude: Maki s vitezem udělá rozhovurek a zveřejní ho a já udelám nejakej peknej DIPLOM a poslu vitezovi fotesky asi 5-10 jeho idola z TH a Maki este udela nejakej napis glitrík =)
A je to náhrada za to Komu nesli odeslat fotesky do tý souteze do brava o nej fanouska ale samo sebou že sem budete moct posílat vsici ty vase fotky pokojíků =)
Jo a na mí kamosky blogu vyhraje jeden na mim blogu vyhraje jeden a na mim druhym blogu taky jeden takže docela fajn ne?

Hustý fotky

23. září 2006 v 14:58 | Nika |  ->Band-foto
Zdroj: na fotách

Billík-fotky+avatar =)

23. září 2006 v 14:56 | Nika |  ->Bill-foto
Občas mu ty pracky ujíždí :D

2Postery z Brava-ti se maj =(

23. září 2006 v 14:56 | Nika |  ->Plakáty
Jim závidím!!!! :-(
jůůůů tem to slusí že?

Prosbaaa moc velká

20. září 2006 v 19:12 | Nika |  ->Něco o nás
Prosíííím kdo má Schrei novou verzi z cd schrei so laut du kannst? poslete mi ho pls? na mejl Mikesinka@seznam.cz? prosím vás

Rusovééé už maj taky speciál =´( a mi hovno

20. září 2006 v 17:30 | Nika |  ->Článečky
Vidíte, rusaci už maj taky speciál...=´( ale jen zaostalá ČR se zase na nic nezmůže=´( KDyby mi aspoň přeložili ten německý že jo=)

poslední koncert schrei TOUR 2006!

20. září 2006 v 15:21 | Nika |  ->Rozhovory
tahle holcina si preje abysme nekopírovali její preklad tak tady máte aspon adresku na ten blog :http://tokio-hotel-de.blog.cz/0609/bravo-nejvetsi-party-jejich-zivota

Gusta se nechal ostríhat

18. září 2006 v 15:34 | Nika |  ->Gustav Schafer
Náš Gustíček se nechal ostříhat. Tahle fotka je ze předvčerejška, fakt jak medvídek Pů:D

Zdroj:
http://bill-und-tom-th.blog.cz

Bleskovka #1- Diplomek

17. září 2006 v 18:39 | Nika |  ->Bleskovka
Konec první bleskovky vyhrala BARBARELLKA GRATULUJU!!!
A tady je ocenění:

Bleskovka #1

17. září 2006 v 17:41 | Nika |  ->Bleskovka
tohle je 1.bleskovka na mim blogu takže musíte uvíst
odpověď
1.Přezdívku nebo méno
2.Idola

Spřátelený Blog #8

16. září 2006 v 9:42 | Nika |  ->Spřátelený blogy
Blog o vsem možným:
Nika

!Risk je Zisk!Tak proč to nezkusit!-2díl

15. září 2006 v 20:19 | Nika
!Risk je Zisk!Tak Proč to nezkusit!2díl
…….Ano přesně tak stáli tam naše nejznámějsi dvojčátka z Nemecka TOM a BILL KAULITZ. Heh mno jasně delala sem jako by nic mno ale když sem videla ty jejich pohledy jak se sekli zase na HORNÍ časti těla. Tak sem si sundala triko a to málem dvojčátkům vypadli voci mno a začala sem jim vysvětlovat že mno proste nás napadla kravina a že sme totální blázni takže to vždycky nakonec udeláme heh a to se kluci začali šíleně gebit ty jo takový vytleni nikdo nevidel mno proste bomba mno a když sem poprosila kluky jestli by sundali ty podprsenky tak samozrejme TOM jako JO jasný v pohodě Bill se na něj jen tak kouknul a usmál a Janika už přiběhla ke dveřím a zvala Billa dál …. Mno mezitím co ho pozvala dál a Bill teda kupodivu šel tak tom sundaval poslední ano i tu poslední podprsenku jenže to sem se včas vzpamatovala a řekla že tu ne jestli mi jí může zase zapnout. A to udelal takovej mno docela zajímavej pohled :D mno asi by rad pokracoval (mno pochybuju) =)
Mno když jí konečně zapnul tak sem si oblíkla tričko heh a po dlouhý době sem pozvala taky Toma dál heh ten hned šupajdil za Billem a Janikou do obýváku heh tam se rozvalil na celou sedačku mno proste byl děsně moc rozvaleném ale jako bill se tam ještě vešel=) (Se divim)
Ne to byl v tip vešli sme se tam všichni =) Já sem se rovnou když už sem stála se zeptala jestli někdo něco nechce k piti k jídlu atd….. a To Bill s Tomem jo jestli máte colu a hamburgr tak jo…… heh kupodivu sme měli i hamburgry i colu heh dokonce i redbulla tak sem se zeptala billa jestli nece redbull a on řek že teda jo. Mno když sem jaksi sla z tý kuchyne do obýváku nejak se mi pod smekli nohy a už sem ležala s táckem a s colou a rebullem a hambáčema na zemi mno nic se nerozbilo ale vsici se zacali gebit upa všici teda potom se aspon jeden človíček vzpamatoval ano TOM se zvednul z gauce a šel mi pomoct …. Mno já myslela že me trefí takovej trapas před našima miláčkama mno ty jo mno ale za něco to stálo Tomíšek mi šel pomoct s upa kvasným vystrašeným obličejem ááááááá mno žůžo krásnej byl když dosel ke mně tak me zvednul zvednul tácek hodil ho na stul zved colu dal ji na stul i s ostatníma věcma. Když sem se konečně zvedla za pomoci TOMA tak sem mu strašně poděkovala a nejak sem se zadivala silene tomovi do oči a teprve tet sem si vsimla jak moc má desne klásne cokoládove hnedy ocicka a upa mega supa mrte moc fest krásný rtíky no fakt krásný asi sme na sebe takle koukali 5minut ale z toho nas probralo "Ehm ehm my sme tu taky!" a desnej smích mno tak sem odpověděla "A my snad ne?!" a to už se začali gebit všici. Mno tak sme se s tomem posadili na Sedacku a kluci se pustili do jídla a do piti. Když dojedli a dopili tak se nás zeptali jak se menujem kolik nám je a proste se vyptávali….. to nas ani nezaskocilo tak sem zacala kecat … Menuju se Nika je mi 16…. A janika pokracovalaa…… Menuju se Janika je mi16 …. Kluci se tak trosku zakuckali a najednou rekli vy ste dvojcata? To sme se s Janikou na sebe podívali a tokoví "MY?" …. "Nikdy!!" a zacali sme se gebit to kluci nějak nepobrali a tak se zeptali teda jestli jo nebo ne a to já sem zase zacala kecat mno mi nejsme dvojcata ani ségry sme sestrenky jenže kdežto nám zemreli rodice tak bydlíme spolu mno a já sem se narodila 30.8. a janika 2.8. heh dobrý ne? Kluci to už konečne pobrali (což se teda divim po mim vykladu) a tak nejak jak sem sla do kuchyne odnést tácek a flasku a pyxlu mno a jak sem tak sla tak sel i tom a ptal se jestli neci s necim pomoct tak sem rekla že ne mno jenže když sme se vraceli tak……

!Risk je Zisk!Tak proč to nezkusit!-1díl

14. září 2006 v 20:36 | Nika
!Risk je Zisk!Tak proč to nezkusit! 1díl
"Kurwa proč sem se jenom vsázela mno to snad není možný ale jo je protože sem blázen že se vsázim jaj." Řvu po celym bytě že sem prohrála sázku s mojí sestřenkou. Ano vsadili sme se o to mno proste jednou se na netu objevila fotka na který je tom a je tam vzádu nějaká "pipca" a je u toho napsáno,že je to jeho přítelkyně…. Mno a jasný my jako dva blázni sme se hadali ona furt říkala že je to kec a já furt že je to určitě pravda mno a tak samozřejmě my jako dva blbci sme se vsadili. Kdo prohraje musí nejak zbalit toho koho Milujem mno což bylo já Toma sestrenka Billa. Ano slyšíte dobře nic méně fakt debilní sázka mno a už jste museli poznat prostě sem tu sázku prohrála na internetu se potom zveřejnilo že je to kec. Mno to abych si připravila nějakou metodu jak zbalit TOMA. Mno máme to docela lehký bydlíme v magdeburgu přímo naproti Tomovi a Billovi. Mno ale tak proč to nezkusit mno příste se už vsázet radsi nebudu. Nevim proč ale něco mě táhne abych se šla podívat z okna. Samo sebou že se du podívat teda z okna a na ulici vidim Toma s Billem. Mno neverili by ste co se stalo ……. Mno je zrovna po dešti a náš Bill si vzal Bílou vestu bílí triko džíny a klouzavý botasky sel po bahně a uklouznul :D místo bílí vesty a bilího tricka mel hnedou vestu a hnedý triko Tom tam stal upe vygebenej a já za voknem taky zavolala sem na sestrenku aby se sla mrknout samozřejme jako obvykle odpověděla to bude zase trapárna že? Když dosla k oknu a videla jak bill leží na zemi a tom nad nim šíleně vygebenej a já u vokna taky zacala pistet Bille já ti pomůžu pockej no proste prdel jako vždy jenže zapomela že je ráno a že je ve spodnim prádle a to v podprsence a krátaskovejch kalhotkách mno a než sem jí to stacila rict tak vybehla za billem v tom SPODNIM prádle mno jenže i já sem si neuvedomila že i já na sobe mám jenom to co ona a tak sem bezela za ní ale zarazil me Tomův a Billův pohled mno jo mno kde se mohli seknou pohledem….. Ano správne sekli se na horní časti těla a to už sestrenka si uvedomila že máme obe spodní prádlo a chytla me za ruku a bezela semnou domu a když akorát zabouchla dveře začali jsme se šíleně ale fakt upa šíleně gebit :D
(njn my se taky gebíme všemu:D) heh mno a když sme se už konečne dogebili tak sme se sli oblíct. Po důkladném oblíknutí sme se sli nasnídat a udělat ranní hygienu=). Me to nedalo a zase sem se sla podívat z okna jestli tam eště furt se Bill válí v tom bahně a nebo už tam není.. mno hih ku podivu tam nebyl jo ale tak co zavřela sem okno a sla umet nádobí sice se mi nechtelo ale ale nic jiného se dělat v baráku nedalo. Sestrenka vzala uterku a poslusne utrela nádobí :D heh mno jo mno po nádobí nás napadla totálně velká kravina a to že …….. mno že proste na sebe skusime narvat co nejvíc podprsenek mno totální kravina sestrenka prinesla svoje já taky svoje a jako první na sebe narvala všechny podprsenky ona mno a protože já mela tu smulu tak když sem je na sebe navlikla všechny já někdo začal zvonit na zvonek .
Samozžejmě jako blázen sem začala panikařit a litat po celym byte s tunou podprsenek na sobe a pokousela sem se je sundat jenže sestrenka potvora řekla že nejde otevrit mno a takže to zbylo zase na me mno a tak sem si rekla kdo by to mohl bejt tak sem zacala nahlas premejslet a mno tak sem se rozhodla že na sebe narvu tricko a pudu otevřít mno a tak sem otevrela mno a kdo v nich tak asi na potvoru mohl stát ………..
Nika

prosííím

12. září 2006 v 17:19 | Nika |  ->Něco o nás
Prosím Lidišky moje hlasujte pro me když už sem se teda dostala do druhýho kola sem jako 3.Nika a anketka je upe dole (tý nahore si nevsimejte to sou vysledky z minulýho kola)
tak vás mocinky prosím :
Dekuju Nika

Spřátelený Blog #7

11. září 2006 v 19:54 | Nika |  ->Spřátelený blogy
upa mega super blog o TH:
Nika

wau jůů

11. září 2006 v 15:06 | Nika |  ->Animačky
Jůůůůůůů
Ahoj

11. září 2006 v 14:52 | Nika |  ->Něco o nás
Ahojík Zlatíška,
omlouvám se že sem nic nepribylo ale nestíhala sem tak se omlouvám a hned to napravím a neco přidám.....pááá
Nika