Leden 2008

TRLŘím

31. ledna 2008 v 18:32 | Nika |  ->Koncíky - foto
HyperLinkHyperLinkHyperLink

Co o nich řekli na zkoušce v Americe?

31. ledna 2008 v 18:28 | Nika |  ->Rozhovory
"Wow, zní úžasně! Rozhodně ne německy, spíš americky. S touhle muzikou se tu rozhodně stanou úspěšní."
"Písně jsou super, vypadají opravdu cool, ale ne tak moc. Tohle je školní kapela?"
"Vypadají velmi cool. Hlavně Bill. Je opravdu roztomilý. Kdyby tu měli koncert tak to rozhodně půjdeme omrknout..."
"Nevypadají špatně, hlavně Bill. Ale nešílely bychom po nich. Ani ta muzika není moc naše parketa, spíše máme rády Jonas Brothers!"
"Jejich píseň Scream zní velmi dobře. Vlasy obou dvojčat jsou možná trochu moc. Kdybychom takhle přišli do školy, rozhodně bychom se dostali do problémů."
"Ten Bill je rozhodně něco. Máte jeho telefon? Rozhodně bychom neměly nic proti, kdyby přijeli a zahráli něco na soukromém koncertě..."

(můj) krásný Tomíí

31. ledna 2008 v 18:22 | Nika |  ->Tom-Foto
(500x333, 106Kb)


Cool foto bandu

31. ledna 2008 v 18:17 | Nika |  ->Band-foto


Wally z NRJ Awards

31. ledna 2008 v 18:09 | Nika |  ->Wallpapers
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Tour wall

30. ledna 2008 v 18:18 | Nika |  ->Wallpapers


Smutný Tom na NRJ

30. ledna 2008 v 18:16 | Nika |  ->Tom-Foto
se mu určo stýská po mě xDxDxD
Nika

Krásná kresba Toma :))

30. ledna 2008 v 18:15 | Nika |  ->POZOR
(689x699, 184Kb)

Velký US - fancheck

30. ledna 2008 v 18:14 | Nika |  ->Rozhovory

V únoru mají Tokio Hotel svoje první koncerty v USA! Jaké tam mají šance? Bravo startovalo bleskovou anketu a na místě se ptalo mladistvých…
Teď to bude vážné: V únoru makají Tokio Hotel na USA, aby dobyli zemi. Ale jak si tam Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) povedou? Zpravodaj Brava Andreas Renner to testoval na slaveném hollywoodském bulváru v Los Angeles s postery TH a iPodem, na kterém měl anglické hity TH: I když nikdo o kapele neslyšel, promítají se TH extrémně dobře. Vzhled a zvuk přesvědčil! 15.března budou hrát kluci svůj prví koncert v Hollywoodu. Potom následuje Anaheim a New York (Anaheim je zrušen). Dříve dokonce dva koncerty v Kanadě. Šílené: Show v New Yorku a Kanadě byly během pár minut VYPRODANÉ! "Telefony se nezastavily", konstatuje manažerka koncertu Barbara Skydell. Proto vyžádala americká nahrávací společnost, že kapela musí přijet dříve! Tokio Hotel odmítli! "Naše vystoupení na "Goldenen Kamera" 6.2. v Berlíně jsme nechtěli v žádném případě odříct", říká Tom jasně. "Všichni fanoušci jsou smutní, že nemůžeme být na Echu, uvidí nás potom aspoň v TV…"
Layla (17) a Rebecca (17)
"Wow, zní superně. Vůbec ne německy, ale spíše americky. S touto hudbou budou mít u nás určitě velký úspěch."
Aubrey (17)
"Tyhle songy rockují. Zní docela cool. Ale také nic obrovského. To je školní kapela?"
Clair (15) a Sarah (15)
"Vypadají skutečně cool. Především tenhle Bill. Je opravdu sladký. Když tady kluci zahrají koncert, uvidíme je živě…"
Maya (17) a Zoe (17)
"Nevypadají špatně, obzvlášť tenhle Bill. Ale do mdlob bychom z nich neupadli. Ta hudba taky není naše věc - víc se nám líbí Jonas Brothers.
Alex (14) a Kim (14)
"Jejich song "Scream" zní docela dobře. Ale účesy obou bratrů jsou už něco jiného. Kdybychom tak přišli do školy, měli bychom zlost na krku."
Jenn (17) a Arianna (17)
"Tenhle Bill je skutečně totálně zostřený. Máš jeho telefonní číslo? Neměli bychom nic proti, když by nám zahrál jeho songy na nějakém intimním soukromém koncertu…"

Dva překlady

30. ledna 2008 v 17:55 | Nika |  ->POZOR
Vídíte toto:
Otázka: Francouzští fanoušci?
Bill: Opravdu je to díky nim, že jsme tady nominováni. Nikdy jsem si nic takového nepředstavoval. Je to díky těmhle fanouškům, že jsme právě tak slavní.

a druhá verze překladu je tato (tý verim víc téhle) :

Francouzští fanoušci?

Bill:
Skutečně díky nim jsme tady nominováni. Nikdy jsme si nepředstavoval něco, jako je tohle! Díky těmle fanouškům budeme zítra se všemi těmi slavnými umělci.


4 avatary - twins

30. ledna 2008 v 17:53 | Nika |  ->Avatary

Georgva Bunda zná víteze

30. ledna 2008 v 17:51 | Nika |  ->POZOR
>> Před časem sem semka dávala info o soutěži, které jste se mohli všichni zúčastnit. Výhrou byla Georgova bunda, kterou měl na sobě při natáčení klipu "1.000 Meere". Soutěž už skončila, výsledky byly vyhlášená a tato bunda už má svoji majitelku. Stala se jí Lara Blanch z Barcelony (Španělsko). <<

Poslední Sbohem

29. ledna 2008 v 16:57 | Nika |  Poslední Sbohem
autor: Katty
POSLEDNÍ SBOHEM
Stála na střeše svého domu a koukala se dolů.Dolů na park,který byl nedaleko.Tolik toho v něm prožila.První polibek s ním,první rande a taky poslední rozchod ve svém kratkem životě.Je jí teprve 16 a už si s ní život tak moc pohral.Smrt rodičů,na to zanedlouho vyhazov ze školy a v neposlední řadě rozchod s klukem,kterého nadevše milovala.Proč?Proč to tak muselo skončit?Pohledla znovu do parku a viděla ho.Uviděla jak za ní běží a volá její jméno.Doběhl až za ní.Na střechu jejího domu doběhl sice udychaný,ale pořad věděl co říct… "neskakej,prosím ne" "skočím Bille,tohle je poslední sbohem.Nenavidím celý svět,ale i přesto tě miluju"Milovala ho,i přesto že on sní chtěl zapomenout na dívku kterou kdysi hodně miloval.Milovala ho se všemi chybami.Milovala ho takový jaký byl už od první chvíle co ho jako maleho 13tileteho kluka viděla povídat si s její mamou před barakem.S mámou která tu pro ní byla vždycky. "chci jít za mamou" to se jí poslední měsíc honilo hlavou.Teď už za ní muže jít.Chce za ní,ale něco ji tu pořad drží. "spolu to zvladnem neskakej!" "nic už nezvladnem,chci jít za mamou,chci jít za ní u ní mi bude dobře" "ale ja tě miluji" zarazila se…tohle jí nikdy neřek.Věděla že ty dvě slova neřika nikdy jen tak.Otočila se a chtěla mu podat ruku na znamení že je vše dobré.Ale osud si nevybírá,podjela jí noha a padala ze 12 patra panelaku dolů na beton.V nemocnici zemřela.Jediná dívka která kdy milovala Billa Kaulitze proto jaký byl a ne proto co byl zač.O několik dní později pro ní napsal Bill song.Píseň po které ukončil svůj život.Na druhé straně textu písně nechal vzkaz.V tom vzkaze bylo jediné "MILUJI JÍ CHCI JÍT ZA NÍ TAM MI BUDE DOBŘE.MILUJI TĚ TOME.TVUJ BILL" Udělal přesně to co udělala ona.Vylezl na střehu jejího domu,naposledy pohledl na její fotku a…skočil..Několi kdní ležel v nemocnici.Každy den u něj sedaval jeho bratr.Ale ani laska jeho bratra,ani podpora věrnych fanoušku ho neudržela při životě.Bill zemřel.A spolu sním zemřela i láska miliony mladych dívek,ale hlavně zemřelo srdce Toma.Avšak Billa si osud nevybral.On si jako jediný z mála vybral svůj osud sám.Chtěl jít za ní.Věřil že sní mu bude dobře kdekoliv.Jeho sen se mu splnil…

NRJ interview - 25.01.2008

29. ledna 2008 v 16:48 | Nika |  ->POZOR
Přeložila Evule prohttp://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Reakce na vaši nominaci?
Bill: Jsme super šťastní, super spokojeni a už velmi vzrušeni! Pro nás je to něco obrovského! Ostatní mohli vidět, jaké to pro nás bylo v posledním roce. Bohužel jsem tady nebyl. Hodně věcí mi o tom řekli a taky že to bylo geniální. Jsme skutečně šťastní, být nominováni a hrát ve Francii...Je to úžasné.

Francouzští fanoušci?
Bill: Skutečně díky nim jsme tady nominováni. Nikdy jsme si nepředstavoval něco, jako je tohle! Díky těmle fanouškům budeme zítra se všemi těmi slavnými umělci. Poslední rok na turné jsme zažili skvělé chvíle. Měli jsme skvělé koncerty a tenhle rok pojedeme také na turné do Evropy. Jsme skutečně šťastní, když je znovu uvidíme a připraveni žít v těchto skvělých chvílích. Jsme velmi šťastní, že budeme na NRJ Music Awards!

Jak si vysvětlujete úspěch?
Tom: To je velmi specifický důvod, že mi Bill podal mikrofon. Upřímně, je to díky mě, že jsme tak dobří. Nemůžu říct, proč pouze díky mě, ale upřímně říkám, ale s těma 3 ostatníma "ooh la la nemožné"! Když se podívám a řeknu: "Proč ne, musím to být já!" Ne vážně, hledali jsme důvod proč tři kluci, trochu netypičtí a jeden míň (já), kteří jsou z Magdeburku a dělají spolu hudbu... Skutečně si nedovedeme vysvětlit, proč jsme tak úspěšní. Nemáme na to žádný recept nebo vysvětlení.

Vaše vystoupení na NRJ Music Awards?
Tom: Děláme na něčem, o čem nemůžeme mluvit... Můžeme říct, že jsme zkoušeli pouze jednou a perfektně to nešlo, takže pro nás to bude taky trochu překvapení. Doufáme, že to klapne a zítra se uvidíme!

Le Parc des Princes 20.června v Paříži...
Tom: Překvapení, které můžeme prozradit je, že Georg bude celý koncert nahý, ale ponožky mít bude!
Bill: Je evidentní, že plánujeme hodně věcí, jako design podia. Je pravda, že je Le Parc des Princes obrovské. Je to pro nás velká událost. Bez pochyby to bude něco nezapomenutelného a jsme netrpěliví. Rozhodně uděláme skutečně hodně věcí a po šesti měsících si odpočineme.

Vyprodané haly ''1000 Hotels Tour''

29. ledna 2008 v 16:44 | Nika |  ->POZOR
03.03.08 BE Bruxelles FOREST NATIONAL - vyprodané!
04.03.08 NL Rotterdam AHOY - vyprodané!
06.03.08 F Strasbourg ZENITH - vyprodané!

09.03.08 F Paris BERCY - vyprodané!
10.03.08 F Paris BERCY - vyprodané!
11.03.08 F ZENITH DE DIJON - vyprodané!
13.03.08 F Montpellier ZENITH - vyprodané!
14.03.08 F Marseille LE DOME - vyprodané!

16.03.08 P Lisboa ATLANTICO PAVILION
18.03.08 SP Madrid TELEFONICA ARENA
20.03.08 FR Douai GAYANT EXPO

21.03.08 CH Geneve ARENA - vyprodané!
23.03.08 I Torino PALAISOZAKI
25.03.08 I Roma PALALOTTOMATICA - vyprodané!
26.03.08 I Bologna PALAMALAGUTTI
28.03.08 SLO Ljubljana HALA TIVOLI
29.03.08 SRB Beograd ARENA BEOGRAD
31.03.08 D Dortmund WESTFALEN HALE
02.04.08 DK Kopenhagen VALBY HALLEN
03.04.08 SE Stockholm HOVET - vyprodané!
05.04.08 FI Helsinki ICEHALL - vyprodané!

NRJ Awards - portréty

29. ledna 2008 v 16:43 | Nika |  ->Band-foto