Srpen 2008

Tokio Hotel překvapí latinsko-americké publikum na MTV Latin America Awards

31. srpna 2008 v 21:42 | Nika |  ->Článečky
______________________________________________
Německá kapela Tokio Hotel potvrdila účast na nadcházejícím MTV Latin America Awards 16.října v Guadalajara, hlavním městě mexického státu Jalisco a oznámili, že připraví něco "velmi speciálního, co překvapí publikum".
"Pro nás je to skvělá příležitost být pozváni na MTV předávání, je to velká čest, stále ale nevíme, co předvedeme, je tu plno nápadů, ale zajisté víme, že to bude něco speciálního, máme mnoho vizí," řekl zpěvák Bill Kaulitz na tiskové konferenci.
Tokio Hotel, jedna z nejúspěšnějších německých kapel mezi dnešní mládeží má dvojčata Billa a Toma Kaulitzovi, kteří založili kapelu v rodném Magdeburgu (Německo) v roce 2001 společně s bubeníkem Gustavem Schäferem a basistou Georgem Listingem.
Kapela přijela do Mexika v době velké popularity propagovat nejnovější album "Scream", kvůli čemuž byla autogramiáda kam se přišlo podívat na náměstí hlavního města více než 5000 fanoušků.
Když bylo viděno tolik lidí, Bill prohlásil, že si ani nepředstavovali, že v této zemi mají tolik fanoušků.
"Jsme velmi šťastní z autogramiády, byl to náš první kontakt s mexickým publikem a nikdy jsme si nemysleli, že přijde tolik lidí," řekl zpěvák.
O jejich albu "Scream", je to první anglické album, Tom řekl, že se rozhodli zpívat v tomto jazyce, aby se mohlo líp komunikovat se zbytkem světa.
Na podnět jejich písní, Tom oznámil, že nemají žádné zprávy, ale mluví o hlavních a důležitých tématech mezi mladistvými.
"Chceme, aby se lidi bavili. Děláme muziku, rádi děláme muziku, nic jiného," řekl Tom.
S prodejem tří milionů nahrávek v jejich rodném Německu a nějakými 26 cenami, Tokio Hotel představují Latinské Americe svoji nejnovější práci, která obsahuje nejlepší kousky z jejich předchozích alb "Schrei" a "Zimmer 483".
Jejich největším úspěchem je prozatím "Monsoon".

Tokio Hotel si užívají vřelé uvítání mexickým publikem

31. srpna 2008 v 21:42 | Nika |  ->Článečky
_____________________________________________________
Mexiko, 30.srpna (AFP) - Užívají si vřelost publika během první návštěvy v Mexiku, německá kapela Tokio Hotel již připravuje svůj návrat v říjnu, za účelem účastí na MTV Latin Awards.
Na tiskové konferenci, kapela tvořená Billem, Tomem, Gustavem a Georgem mluvila o skvělém uvítání od publika během autogramiády, které se konalo na jihu města, kde ale bohužel kolem 800 mladistvých nemohlo dostat autogram. Bill, zpěvák kapely, řekl že ví o tom, že zbývalo asi kolem 50, nicméně se pokusí to vynahradit.
Na druhou stranu, němci, kteří přijeli na setkání s médii a uvítali ve španělštině, řekli, že tahle návštěva je začátek blízkého vztahu, který budou mít s Mexikem, protože si nikdy nepředstavovali, že by uvítání zde bylo tak vřelé.
"Bylo to velmi vzrušující a nebáli jsme se, protože ten křik, nám dodával energii," řekl zpěvák, který byl viditelně šťastný a opakoval, že ta radost je díky uvítání, které obdrželi.
O možnosti koncertů v tomto městě, němci oznámili, že prozatím nejsou žádné termíny určeny, nicméně již potvrdili účast na MTV Latin Awards, což se koná v říjnu.
Řekli, že udělají krátké vystoupení o kterém nebudou dávat detaily, protože jsou stále v přípravách a chtějí, aby to pro publikum bylo speciální. "Nikdy jsem si nepředstavoval takovou popularitu v téhle zemi, takže můžeme potvrdit, že se velmi brzy vrátíme."
Když se jich bylo zeptáno jestli jsou reprezentanti a vyslanci z jejich země kolem muziky, tak řekli, že nic takového nechtějí přijmout, protože neví, jestli ostatní německé kapely by rádi dělali takové kroky jako oni.
Po jejich návštěvě v Mexiku kapela pokračuje ve své propagaci alba "Scream", které se pohybuje v naší zemi na prvních místech popularity.
Další otázkou pro mladou kapelu bylo, proč zpívají anglicky a německy, na což odpověděli, že píší ve svém rodném jazyce, nicméně rozhodli se psát je i v angličtině, aby jejich muzika měla pochopení.


Tokio Hotel se vrátí do Mexika

31. srpna 2008 v 21:38 | Nika |  ->POZOR
Mexico City, Mexiko, 30.srpna 2008 - Tokio Hotel jsou v Mexiku kvůli podpoře alba Scream, v průběhu jejich návštěvy se konala tisková konference, kde mluvili o svých nadcházejících plánech, včetně jejich účasti na MTV Latin America awards, kapela poznamenala, že "Ještě nevíme, co uděláme, přemýšlíme nad tím, jak to bude, nic nemůžeme říct, je to skvělá příležitost a jsme opravdu nadšeni", dodal Tom a Bill.
Kapela řekla, že stále ještě neví, kdy se vrátí do Mexika, aby udělali koncert, ale doufají, že to bude brzo.
"Samozřejmě se vrátíme do Mexika, v našem dalším turné přijedeme i sem, to je jisté", dodal zpěvák.
Řekli, že neplánují ani nepřemýšlí o budoucnosti, protože "do jisté míry je pravda, že není naplánované žádné datum návratu a pro teď jsme rádi, že jsme tady, naplánujeme návrat, náš rozvrh se zhroutil, ani nevíme, kdy se vrátíme domů, ale ano, brzy se vrátíme", řekla dvojčata.
Na rozdíl od jiných německých kapel jako Scorpions, kteří nemají moc latinských fanoušků, Tokio Hotel během své návštěvy v zemi Aztéků zažili od mexických fanoušků vřelé přivítání.
"Zdravíme všechny, protože jsme potěšeni, být tady, milujeme to, že jsme z německého město, samozřejmě, že jsme v dobré náladě a jsme rádi, že jsme tady", řekl Tom.
Bill, Tom, Gustav a Georg, členové Tokio Hotel, měli včera autogramiáda na severu Mexica City, kde se shromáždilo tisíce fanoušků. Avšak ne všichni se mohli těšit z přítomnosti německé kapely, těm kterým se to nepodařilo, se to nahradí.
"Jsme velmi rádi, nečekali jsme, že přijde tolik lidí, je to pro nás překvapení. Ale pokusíme se odškodnit ty, kteří nemohli získat autogram, nebyla to naše chyba, chtěli jsme tu dál zůstat, dokud nedáme autogram všem fanouškům, ale nahrávací společnost nás požádala, abychom odešli", řekl Bill.
Společnost na tento komentář dodala, že "mnoho lidí, kteří zůstali bez jejich autogramu, se podepsalo osobnímu manažerovi a pro ně bude autogramiáda zorganizována na tento týden, kvůli tomu lidé zanechali svá jména a podle toho budou označeni.
Jejich unikátní styl
Jejich hudba je pro každého, kdo chce poslouchat, protože nemají žádný druh poselství určený někomu, všechny texty z jejich nedávného alba Scream jsou odlišné.
"Vlastně nemáme žádnou zprávu, kterou chceme oznámit mladým lidem, všechny songy jsou velmi odlišné, týkají se různých témat. Co chceme je, aby se fanoušci rádi bavili tím, co děláme; milujeme dělání hudby a chceme ji sdílet," řekl Bill.
Dalším charakteristickým znakem kapely je styl oblékání a vlasy, zejména u zpěváka Billa, který byl tázán na svůj vzhled a jak vznikl, odpověděl, že "vznikl, když jsem šel na Halloween za přestrojeni. Bylo mi tehdy osm nebo devět a byl jsem za upíra, hodně se mi to líbilo, tak jsem začal používat černý make-up, je to součást mé osobnosti a líbí se mi to."
Nakonec vyjádřili také důvod, proč se rozhodli nahrát album v angličtině po dvou albech vydaných v mateřštině, to bylo pro prostou radost z dalšího jazyka.
Dnes budou na Palacio de los Bets, jako součást rádiové události.

Narozeniny na 483 rádiu!

31. srpna 2008 v 21:38 | Nika |  ->POZOR
Poslouchejte v nedělí OBROVSKOU narozeninou párty vašich oblíbených dvojčat Bill a Tom v tuto neděli na 483 Rádiu!
Je to online show a můžete to poslouchat odkudkoliv na zemi! Něco takového jste ještě nikdy neviděli! Můžete tam volat, mluvit s jinými lidmi na chatu, poručit si píseň, sledovat videa, jít na webkameru a mnohem více! Bude tam dost Toma a Billa, aby to potěšilo vaše srdce a všechny druhy Tokio Hotel písní a videí.
Kromě toho se tam dají i vyhrát ceny!
Plus tam budou speciální hosti, mezi nimi například dívky z "Caps Off For Charity" (které měli setkání s TH v Saint Paul) a řeknou vám vše o této charitě a jak můžete pomoci!
Párty je v neděli, 31.srpna ve 22:00 našeho času. Show poběží po dvě až tři hodiny
Houston,Studio 104 (28.08.08)

31. srpna 2008 v 21:32 | Nika |  ->Band-foto

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/3/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */


Narozky - pár fotek

31. srpna 2008 v 21:29 | Nika |  ->Něco o nás
↓ Pod Perexem ↓

OMLUVAAA xD

30. srpna 2008 v 21:38 | Nika |  ->Něco o nás
Ahoooj
ehm se omlouvám že jsem sem dnes nic nedala jo
ale mělo to fááákt velkej důůvod
Néé stě sem slavila narozky teda este asi slavim jo ale to neva
prosteeee každopádne se omlouvám a zejtra se VÁM pochlubim
co sem prosííím dostala jooo všem děkuju za přání co ste mi psali
na icq fakt díky
MVMMMMMMR mimochodeeem este neco
ale stě ted pstě nevim co sem to zapomela no neva stě někdy jindy
tak papappa
Nika
27.8.08 Dallas

29. srpna 2008 v 14:50 | Nika |  ->Koncíky - foto
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host

Tokio Hotel News!

29. srpna 2008 v 14:49 | Nika |  ->Článečky
MTV VMA: Jenom pár dní na hlasování!!
Zbývá jenom pár dní na hlasování pro Tokio Hotel v tomto roce na VMA. Ujistěte se, že podporujete Billa, Toma, Gustava a Georga tak moc, jak můžete v těchto posledních dnech jim pomoci dostat se na vrchol kategorie Best New Artist - Klikněte tady pro hlasování. Kvůli speciální pozornosti VMA, Tokio Hotel taky přišli s vlastním Video Playlistem na Imeem a obsahuje nějaké osobní vrcholné okamžiky z minulých VMA interpretů. Podívejte se TADY
Hot Topic: Nové triko v obchodě!
Hot Topic právě přidal nové cool Tokio Hotel triko. Klikněte tady pro získání všech detailů a návštěvy Hot Topic obchodu, který je vám blízko a nezapomeňte, že Hot Topic pro vás má i jiná Tokio Hotel trika, která na vás čekají!!!
Rozjezd MTV Europe Music Awards hlasování!
Právě se otevřelo hlasování na MTV EMA, které se bude konat v Liverpoolu! Zvládneme to znova a získáme EMA jako minulý rok pro Tokio Hotel? Podpořte Billa, Toma, Gustava a Georga v kategoriích Best Act Ever a Headliner! Klikněte zde pro hlasování
TH TV: Nakupovací šílenství s Billem!
Naprosto nová TH TV epizoda měla premiéru tuto noc - ujistěte se, že se na ni podíváte na Toki Hotel oficiálním YouTube Channelu. A jakmile tam budete, tak nezapomeňte na Subscribe.
Děkujeme všem za vaši podporu a pokračujte!
Váš Tokio Hotel WebTeam

2008 VMA VIP Hosti: Tokio Hotel se objeví na VMA!

29. srpna 2008 v 14:48 | Nika |  ->Článečky
Ještě jednou, MTV zachytila vaše modlitby na Kaulitze a splnila vaše přání: Tokio Hotel budou na VMA 2008, což je i zřejmé, protože jsou nominováni na Best New Artist a Best Pop Video.
Jak velké budou Billovy vlasy? Bude Tom vtipkovat o "velké práci na toaletách" nebo o statusu na zbytek panictví kapely?
Budou Jonas Brothers vs Tokio Hotel fanoušci se víc nenávidět nebo se naučí oceňovat? Nebo je sporům už konečně konec?
Sledujte Tokio Hotel v neděli, 7.září a uvidíte.
Do té doby, zkontrolujte exkluzivní Tokio Hotel interview, kde se mluví o fanoušcích, setkávání s kočkami a panictví (ano, díky Tomovi).
Video ke zmíněnému interviu najdete ZDE
kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Rádio HOT Hits 957

29. srpna 2008 v 14:37 | Nika |  ->Klipíky a videyka
Bill a tom nahrály akustickou verzy Monsoon pro Rádio HOT Hits 957
Interview ----> zde <---| ---> download<---
Akustik Monsoon ----> download <---

Michigan (12.08.08)

29. srpna 2008 v 14:35 | Nika |  ->Band-foto
  • by vatefairefoutre