Tokio Hotel jsou krátce před průlomem v USA. A to nejenom díky nominaci na MTV VMA

17. srpna 2008 v 14:10 | Nika |  ->Článečky
Není to ani šest hodin, kdy přistálo jejich letadlo z Německa na letišti JFK. Kluci z TH dobře
naladěni si sedli v MTV studiu na Times Square, kde stovky teenagerek čekaly venku a mávaly s transparenty (Slogany typu "Bille, jsi můj svět".) A samozřejmě je tu taky překvapující nominace Toko Hotel: klip "RSG" na MTV VMA. Když všechno půjde dobře, dvojčata Bill a Tom, Georg a Gustav, by mohli získat cenu v kategorii "Best Pop Video" na ceremoniálu v Los Angeles a to 9.září. Kapela nicméně musí soutěžit proti top-třídám jako jsou Jonas Brothers nebo Britney Spears.
Stane se na konci nějaký ten zázrak? Frontman Bill Kaulitz dává GALA odpověď na otázku. "Jsem již teď velmi překvapen nominací. To už je samo o sobě víc než jsme čekali."
Velký průlom v USA je pro TH i tak zřejmý. Dokonce i časopis jako "Fashion Rocks" zveřejnil něco o těhle rockerech z Magdeburgu a to hned vedle fotek samotných superstar jako jsou Justin Timberlake a Rihanna. A na podiu v těhle dnech září pro tisíce amerických fanoušků. "Na konci srpna budeme hrát ve městech jako jsou Chicago, San Francisco nebo Dallas," řekl Tom Kaulitz. Koncerty, které byly zrušeny kvůli hlasivkám Billa v dubnu jsou teď nahrazeny.
"Tokio Hotel jsou stejně tak silní jako například Disney-sladká Miley Cyrus nebo Jonas Brothers," vysvětluje Loren Lankford z "Entertainment Weekly" o narůstající vášni. Fanoušci jsou fascinováni hlavně mezi rozdílnými styly dvojčat Billa a Toma. V americkém obchodě je jasný tohle: velký podíl úspěchu bude založen na Billovi, který svým manga vzhledem přivádí dívky k šílenství a obří vlasy připomínají Tinu Turner. I jeho tvrdý německý akcent - například, když Bill říká slovo "eyes" jako "ice" zajišťuje pro následovníky něco žhavého.
"Protože jsme nikdy neočekávali, že by to tady šlo tak rychle, tak všechno tohle je jako velký extra bonus," řekl. Protože doteď projekt "Tokio Hotel do USA" funguje perfektně. 6.května vyšlo
"Scream", jejich první anglické album ve Státech a většina kritiků to zvládá překvapivě. "Tokio Hotel jsou největším německým neo-glam-goth-emo-boybandem všech dob," jak například napsal Rolling Stone kritik Rosen a dokonce oznámil, že frontman Bill Kaulitz by se mohl stát Rockovým Bohem.
Jenom 16 000 CD se prodalo za první týden: 39.místo v album hitparádě - dalších sedm dní se prodalo už pouze 7000 kopií a skončili na 82.místě. Je tohle snad u konce? V každém případě ne. Tokio Hotel právě získávají Ameriku a většina fanoušků si spíše objednává německá alba kapely přes internet. Až třetí album vyjde v roce 2009 celosvětově, čísla prodeje budou zajisté veliká.
Nicméně MTV jim dává každou příležitost. Tohle je důležité Kdo to chce zvládnout ve Státech, tak musí mít podporu médií. Ale i když se zajistí kariéra ve Státech, teen hrdinové mají jasno, "Chci bydlet v Německu," říká Bill. "Možná to bude znít hloupě, ale vždycky se mi stýská po domově. Když teď už roky žijeme na cestách, jsem šťastný za každou chvíli, kterou trávím doma."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mariška mariška | Web | 17. srpna 2008 v 17:17 | Reagovat

diplommmmmmmmmmmm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama