Leden 2009

US5 vs. Tokio Hotel

31. ledna 2009 v 14:43 | Nika |  ->Anketky
Na webu Vivy teď probíhá hlasování, jestli máme rádi víc castingovou skupinu (US5) nebo skutečnou skupinu (Tokio Hotel).


Tokio Hotel na girlGames4u

31. ledna 2009 v 14:42 | Nika |  ->POZOR
Kluci z Tokio Hotel se připravují na photoshooting pro časopis. Vaším úkolem je udělat make-up a obléci Billa z Tokio Hotel na tento photoshooting.

Screeny:
TH v Polsku - další info

31. ledna 2009 v 12:11 | Nika |  ->POZOR
zdroj: tokiohotelpoland.com

Informace, která byla zveřejněna na našich webových stránkách, se dostala nejen k fanouškům v Polsku (ale také v Česku). Psalo o tom i na kotel.pl. Ti nás požádali o datum, místo, cenu vstupenek a další. Bohužel nemáme kontakt s Tokio Hotel, ani s jejich managemantem, takže vám to nemůžeme říct. Datum? Není to oficiální, ale do Polska by měli pravděpodobně zavítat v dubnu, v květnu, nejpozději v červnu. Místo? Pravděpodobně Varšava (Torwar). Cena lístku? 150-200 PLN (945 - 1300 Kč)
Pamatujte, že toto info není oficiální.

Meet&Greet - Tokio Hotel

31. ledna 2009 v 9:31 | Nika |  ->Klipíky a videyka
Závidim xD35 SCREENS TOM + DOWNLOAD

30. ledna 2009 v 12:22 | Nika |  ->Tom-Foto
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host


DOWNLOAD 35 BILDERS: HERE

Monica s Georgem

30. ledna 2009 v 12:14 | Nika |  ->Fotomontáže
By Monica:

Chci najít 1.000.000 fanoušků TH

30. ledna 2009 v 12:10 | Nika |  -> Fan
Objevila se tzv."Sbírka fanoušků TH" na facebooku a myspace!!

Myspace.com
Myspace nese název "Chci najít 1.000.000 fanoušů Tokio Hotel" už se přidalo mezi přátele více jak 24.000 fanoušků, ale rozhodně jich bude víc!
ADD this myspace

Facebook
Na facebook je název "Chci najít 1.000.000 lidí ,kteří milují Tokio Hotel" "
Add you here

Th v Polsku?

29. ledna 2009 v 23:03 | Nika |  ->POZOR
Tokio Hotel v Polsku? Spolehněte se!

Všichni si stěžují, že největší světové hvězdy naší země sem ani nepáchnou. Naštěstí dnes Kotek.pl přináší veselé informace.

Lidé přímo z jejich týmu oznámili, že Polsko je jedním z cílů Tokio Hotel během nadcházejícího turné. Chlapci jsou údajně velmi nadšení a už plánují návštěvu přes řeku Vislu.

Bohužel, další informace o koncertě jako datum a místo nebyly nahlášeny. Neoficiálně je známo, že se celá záležitost vysvětlí v průběhu několika příštích týdnů.

Všimněte si, že Tokio Hotel jsou další hvězdy (po Lafee), které zavítají tento rok do Polska. Možná, že kluci z US5 také přijedou. Šli by jste na jejich koncert?
Popcorn č.02 (Rumunsko)

29. ledna 2009 v 18:19 | Nika |  -> Ostatní časáky
Cover:Articles:Poster: [2 page size]


Tokio Hotel pracují na „temných“ písních pro další album

29. ledna 2009 v 18:17 | Nika |  ->Článečky
Přeložila Nika pro www.mikesssinka.blog.cz , www.tokiohotelistbeste.blog.cz , www.tokio-hotel-de-4ever.blog.cz & www.tomkaulitzbest.blog.cz
---> !!!Kopírovat pouze se zdrojem!!! <---

Producenti z Matrixu mluví o své práci s nadcházejícím albem, které se objeví na jaře.
Je to již nějakou dobu, kdy produkční trio známé jako Matrix pracovalo na tak očekávaném albu. Ale toto jaro se to změní, když Tokio Hotel vydají svoje nadcházející anglické album, po průlomovém Scream. Prozatím neznámé album bude mít jako své co-producenty popové skladatele/producenty nejlépe známé za svoji spolupráci s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou, Britney Spears a Korn.

"Jsme uprostřed nahrávání s Tokio Hotel," Matrix členka Lauren Christy řekla v úterý, ten samí den co se s kolektivní long-lost alba s neznámým zpěvákem s názvem Katy Perry ukázal na iTunes. "Udělali jsme šest písní pro to album a miluji hlas zpěváka a to, že hrají sami na nástroje. Jsou opravdová kapela a jsou temní. Jsou tou skoro-perfektní, úžasně-vypadající kapela, ale s muzikou, která je velmi temná."
Prozatím Christy řekla, že německá kapela dávala dohromady písně na dvou různých místech v Los Angeles studiích společně s Matrix a se svým vlastním týmem během posledních měsíců, s mixem, které obsahuje silné refrény písní a hodně kytarovým zvukem.

Následně Matrix producent Scott Spock řekl, že tohle období bylo to nejvzrušujícím a nejvíce užitým obdobím jeho kariéry. "Pracovali jsme s tolika rozdílnými lidmi a když se dostaneme do místnosti, kde se odehrává magie...všechno je zábava," řekl, když srovnával práci s Lavigne a Korn. "Je to to samé ale i s Tokio Hotel...Jsou opravdu talentovaní a umí psát a hrát a jsou něčím opravdovým."

Spock řekl, že si nemůže vzpomenout na dobu, kdy pracoval se zpěvákem, který by měl tolik hvězdné kvality jako zpěvák Bill Kaulitz. "Hudební byznys teď opravdu potřebuje Tokio Hotel," řekl Spock. "Obnovují obrázek toho, co má být opravdovým rockem. Jejich písně jsou něčím velkým a něco takového se dalo zažít i za éry Depeche Mode. Nezní to jako nic jiného, co je teď venku. Lidi nechtějí slyšet samé umělé věci. Chtějí něco opravdového."
Christy dodala, "Kapela si je vědoma toho, čím jsou, a když je interpret silný, tak ho nemůžete strhnout a zničit ho a zajistit, aby to znělo, jako když není. Tihle kluci jsou si velmi jistí s tím, co chtějí."

Christy Dodala, že jedním z dalších věcí, je že pěstuje lásku k rockerům pro jejich silnou
identitu, která se zdá být lhostejný k Matrix se sklonem k velké, světlé pop music.
"Kapela si je vědoma toho, co mají.Jsou velmi tvrdohlavý o
to, co chtějí.

Něco takhle silného dává snadnější práci klukům, kteří se snaží získat trochu amerického rockové stylu pro svůj zvuk, Spock , který již pracoval i s velkými celosvětovými hvězdami. "Společná práce mezi námi byla něco skvělého," řekl. "A myslím, že album bude skvělé díky tomu. Za deset let se zajisté podívám zpátky a řeknu si 'Wow, pracoval jsem s Tokio Hotel!'"

Christy řekla, že Tokio Hotel přišli do Matrixu s tím, že se jim velmi líbili balady, které spolu napsali pro Avril Lavigne (I'm with you), stejně jako jejich spolupráce s Korn.

"Líbí se jim ty smutné tóny v písni a jsou tím dojati," řekla na adresu Lavigne.
"Taky se jim líbí Korni, ale řekli 'Nedělali bychom to, ale je to velmi dobré." Prozatím Matrix spolupracoval na všech písních pro TH album, v současnosti Scott řekl, že na nové album spolupracovali v šesti.

Podle Christy je album očekávané v pozdním jaře. Mluvčí za TH společnost nebyl zastižen. "Jejich důvěra je známa přesně tím, čím jsou a co dělají, ukazují jak jsou mladí a úžasní," řekl Spock. "Rozhodně přináší temnou stránku do pop písně, ne jako Lamb of God nahrávka s rockovými ovlivněními, které poslouchá tolik dětí a dokonce i pár dospělých."
Kromě TH alba, Christy řekla, že Matrix právě taky pracují se zpěvákem z Kornu Jonathanem Davidem a jeho solovém albu, na albu "iCarly" od Mirandy Cosgrove, dalším albu od Ashley Tisdale a soundtracku k "Fame".BILL IN THE SNOW

29. ledna 2009 v 17:20 | Nika |  ->Fotomontáže
Warm and comfort me... A present for Myserious Lady - a fan from Siberia

E-mail od Natalie ( ?? )

29. ledna 2009 v 17:16 | Nika |  ->POZOR
HyperLink

Píšu ti, protože jsem viděla tvoje video s novým domem dvojčat na youtube. Prosím, prosím, smaž to!
Je to moc soukromé! Kluci už jsou z vás nemocní.
Jak si dovoluješ posílat jejich adresu na youtube?
Jsi fanynka nebo ne? Chováš se jako terorista!
Takže bude lepší, když to smažeš. Respektujte jejich soukromí, aby nepřestali tvořit muziku!
Doufám, že tě tohle donutí to pochopit.

Natalie Franz

Hotel Shooting 2008

29. ledna 2009 v 17:12 | Nika |  ->Photoshooty
[

TH jako fóliový design

29. ledna 2009 v 17:07 | Nika |  ->POZOR
"Plocha v mobilu a tapeta na vašem počítači je už včerejší.Nyní také existuje fóliový design s Tokio Hotel.Dej si TH na tvůj mobil ,notebook, laptop atd. Nové designové fólie , jsou jednoduché a dají se lehce sdělat."

Navštívit shop můžete --> zde <--

Kryt na muj mobil: