Duben 2009

Bild.de - Divčí skupina zastavuje nové album Tokio Hotel

26. dubna 2009 v 12:29 | Nika |  ->POZOR
Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi měli teď v Los Angeles dodělávat jejich nové album. Let byl zabukován, ale Tokio Hotel-dvojčata zůstávají. Ze strachu o život svojí matky, která měla být ohrožována dívčím gangem "Les Afghanes On Tour".

Před 11 dny měl Tom na čerpací stanici v Hamburku udeřit Francouzsku Perrine D. (21). Ta mu měla předtím a típnout cigaretu o jeho auto.

Vyvrcholení honu na muzikanty, který trval měsíce? "Vedle mnoha hrozeb a útoků bylo kvůli automobilových honičkám stalkers příliš mnoho dopravních nehod," řekl manažer David Jost k BAMS. Bill a Tom podali obvinění, Perrine D. také.

Poté právník Francouzsek nabídl, že Perrine D. stáhne obvinění, když ho stáhnou také dvojčata. "Měli jsme podmínku, že musí písemně podepsat, že se nepříblíží k nikomu z rodiny kluků." Místo podepsání vyhodily dívky svého právníka. Jost: "Takže jsme výpověď nestáhli. Teď podá náš právník žádost podle zákona o ochraně násilí a chybějící obvinění proti ostatním."

Manažer řekl, že ještě dříve měly dívky házet láhve po autech kluků. 8.dubna ohrožovaly matku dvojčat. Jost: "Ohrožovat matku v tomohle případě je pro Billa a Toma dokonce to nejhorší. Jakmile jde o jejich člena rodiny, posunout dvojčata jakékoliv priority:" Proto teď nechtějí Bill a Tom nechávat svoji matku samotnou.

Odkud přišla tahle neuvěřitelná nenávist ke kapele? Zasvěcenec z kruhu fanoušků pro časopis Bravo řekl: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Dále pokračuje: "Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané." Co se teď bude dít kolem dívek a kapely - s láskou fanoušků to dál jistě nemá co dočinění.Tokio Hotel navrhli trika pro H&M

26. dubna 2009 v 12:28 | Nika |  ->Band
Nová kolekce jménem "Fashion Against AIDS" dorazí do H&M obchodů v červnu. 25% z výdělku této kampaně bude dáno projektům, které pomohou proti AIDS a HIV. Použitý materiál je 100% organická bavlna.
Designéry jsou: TOKIO HOTEL, Katy Perry, Dita von Teese a Roisin Murphy...

Můžou nyní Tokio Hotel znova klidně spát?

26. dubna 2009 v 12:27 | Nika |  ->Článečky
Právník navrhuje návrh míru!
Po tom, co stalker gang napadnul kapelu a Tokio-Tom vybuchnul na benzince, dívek právník si promluvil s právníkem Billa (19) a Toma (19).
Jeho návrh: Stáhnou udání na Toma, když kapela stáhne udání a další kriminální akce proti dívkám.
David Jost, manager a producent Tokio Hotel, řekl druhé straně o návrhu na mír: "Samozřejmě, že je to možné jenom pod tím důvodem, že stalkers již nikdy nebudou obtěžovat rodinné členy a Billa s Tomem."
TOHLE SE STALO:
Kytarista Tokio Hotel, Tom Kaulitz (19) udeřil mladou dívku (21) do tváře před týdnem na bezince, po tom, co ona típnula cigaretu o jeho auta. Dívka okamžitě na to odsoudila rockovou hvězdu.
Dívka je členem stalker-gangu z Francie. Nazývají se "Les Afghanes on Tour". Gang se skládá z dívek, které následují kapelu na každém kroku už po půl roku. Mladé dívky se často ukrývaly zamaskované.
Podle všeho, stalkers bombardovaly byty členů kapely. Házely na jejich auta vejce, psaly výhružné dopisy a obtěžovaly členy rodin.

Source: Bild.de

Kapela "Ranetki"

26. dubna 2009 v 12:27 | Nika |  -> Fan
Zpěvačka se jmenuje Anna, je to zpěvačka ruské kapely Ranetki.
Mezi jedny z jejích vzorů patří i Bill.

HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink

Nejžádanější koncert - Tokio Hotel

26. dubna 2009 v 12:26 | Nika |  ->POZOR

Toto je stránka, kde si můžete zažádat o vystoupení nebo koncert jistého interpreta.

Nejžádanější koncert - 2.místo Tokio Hotel
Nejžádanější koncert po celou dobu - 1.místo Tokio Hotel

BLESK.CZ: Militantné fanynky prenasledujú Tokio Hotel

23. dubna 2009 v 19:47 | Nika |  ->POZOR
Členové německé chlapecké kapely Tokio Hotel a jejich rodinní příslušníci jsou již po několik let oběťmi stalkingu, čili nebezpečného obtěžování. Pronásledují je maskované dívky.


Agentuře DPA to v neděli potvrdil manažer skupiny David Jost, podle kterého se kvůli obtěžování idolové mnoha dospívajících dívek museli již několikrát přestěhovat.

Nyní devatenáctiletého Billa Kaulitze a další členy skupiny nenechají na pokoji maskované dívky. Jost uvedl, že s tím také souvisí nedávný incident, při němž Billovo dvojče Tom dal na benzínové stanici facku jednadvacetileté ctitelce. Případ vyšetřuje policie.

"Tyto maskované dívky nejsou žádné fanynky, jsou to militantní stalkerky, to už s fanouškovstvím nemá nic společného," řekl Jost. Po útoku na jednoho člena rodiny Kaulitzových podala skupina na dívku trestní oznámení. Právní zástupci chtějí docílit toho, aby se podobné agresorky nesměly k členům skupiny a jejich rodinným příslušníkům přibližovat. Stalking je v Německu trestným činem, hrozí za něj až tři roky ve vězení.


Skupina Tokio Hotel z Magdeburgu patří v posledních letech v německojazyčných zemích ke komerčně nejúspěšnějším kapelám. Dvojčata Kaulitzova i další dva členové kapely ale dokázali strhnout davy fanynek i jinde, Českou republiku nevyjímaje.

Source: blesk.cz


Bill je zamilovaný! (Lední medvědi v sobě našli lásku na první pohled)

23. dubna 2009 v 19:39 | Nika |  ->Článečky

Lední medvědi Bill, napravo, a Lara takhle reagují na svoje první setkání v Zoom Erlebniswelt Zoo v Gelsenkirchenu, Německo, v pátek 17.dubna 2009. Lední medvěd Bill přijel ze Zoo v Brně, Česká republik, jako nový partner pro lední medvědici Laru.

Mohlo to dopadnout jako hrozné rande naslepo - s velkým N pro nepříjemné. Ale místo toho, lední medvědi Bill a Lara plavali, hráli si a objímali se jako praví medvědi a to hned na svém prvním setkání u Lary v Zoom Erlebniswelt Zoo v Gelsenkirechnu, Německo. Tihle dva krasavci byli dáni dohromady ošetřovatelem, který doufal, že budou reagovat, přesně jak se stalo, dát je zároveň i do svazku šťastně až na věky věků a - nakonec - k produkci medvíďat.
Bill ujel několik dlouhých mil za touto speciální dámou, přijel až celou tu dálku ze Zoo Brno v Brně, Česká republika. A Česko ho určitě bude postrádat: od jejich narození v roce 2007, Bill a jeho bratr Tom tam byli velkými atrakcemi. Tile dva jsou mláďaty uspořádaného medvědího páření, mezi mámou Corou (která bydlí v Brně) a tátou Umcem.
Tom byl taky poslán do nastávajícího rodinného prostředí, ale jeho příjezd do Prahy, kde se měl setkat s Bertou byl propadák. "Bylo jasné, že Tom byl velmi nervózní," nahlásil tisk Prahy. "Bouchal tlapami o klec. Nedalo se mu na tu cestu žádné sedativum a ani za to nedostal žádný dáreček."
Lara a Bill mají dost času na to, aby se mohli dávat dohraomdy ještě před obdobím páření. Mlluvčí pražské Zoo Vít Kahle říká: "Budeme muset počkat tak pět nebo šest let na medvěda, který bude schopen se stát otcem nových mláďat." Bill je vypadá, že už je připraven na excelentní start.

Pro více fotek z prvního rande tohoto krásného medvědího páru si zajděte na:

Zapletená do případu i matka Billa a Toma?!

23. dubna 2009 v 19:38 | Nika |  ->Článečky
členům ze skupiny Tokio Hotel se zřejmě už vícekrát podařilo střetnout s dotěrnými fanoušky. Lüneburský úřad prokurátora je zažaloval kvůli události, která se stala v okrese Seevetal. Tam kde členové bydleli v domě. Zřejmě je do nehody zapletená i matka Billa a Toma.
Podrobnosti ke konfliktu, který se stal 8. dubna nechtěl úřad prokurátora sdělit. Doteď zůstává utajeno, jestli je matka twins obětí nebo je také zažalována.
Den po ještě nejistém aktu, se střetl Tom Kaulitz (19) na čerpací stanici s mladou francouzkou jménem Perinne D.(21). Po činu podala skupina na dívku trestní oznámení, dívka ale ukázala známky tělesného napadení od Toma Kaulitze.
Manažer magdeburské slavné skupiny řekl, že skupina je už půl roku pronásledována stalkery a teď krátce zahalenými dívkami. To je také důvod, proč rodina neustále mění svá obydlí.

Právník podal trestní oznámení

23. dubna 2009 v 19:37 | Nika |  ->Článečky
Prokuratura proti Tokio Star Tomovi Kaulitzovi

"Zavedli jsme opatření pro podezření z ublížení na zdraví" řekl mluvčí úřadu Wilhelm Möllers. Jak už jsme informovali,
údajně Tom Kaulitz (19) udeřil dívku Perrine D. (19) na čerpací stanici v Hamburku do obličeje. Její právník proti němu v pátek večer podal trestní oznámení. Zažaloval ho.

K incidentu došlo poté co 21 letá dívka zvedla cigaretu ze země a tipla oi okénko auta. Po výpovědi manažera a producenta skupiny Davida Josta, jsou tyhle fanynky označeny jako stalkeři. Kteří pronásledují členy skupiny a také jejich rodinu.

Prokuratura ale i přesto nemá žádné poznatky: "Doteď nám nepřišli žádné důkazy, které by ukazovali něco proti dívkám"řekl Möllers. Teď se Tom usí každopádně podrobit výslechu.

Bravo DE 18/09:"Tokio Hotel- je Tom násilník?

23. dubna 2009 v 19:36 | Nika |  ->Článečky
(c) Přeložila Iwush pro http://tokio-hotel-de-4ever.blog.cz
Kopírujte prosím se zdrojem!!!
"Tokio Hotel- je Tom násilník?
BRAVO zná pravdu!

Fanoušci jsou šokovaní! Ten tak milovaný kytarista skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz (19) vybuchl a udeřil dívku do obličeje! hrozivé! Náš Tokio Tom násilníkem? Co se stalo? Čerpací stanice v Hamburku, přesněji v části Bahrenfeld, tam Tom chtěl natankovat se svou šedou Audi R8. Náhle se vynořili 4 fanynky. Jedna se jmenuje Perrine D. (21) je z Francie a fotografovala Toma skrz okénko od auta. Poté Tom stáhl okýnko a vyhodil cigaretu. Perriene ji sebrala a uhasila o okno jeho auta. Tom vyskočil z auta, dal jí facku a spadla na zem, potom Tom odjel pryč.
Perrine D. zavolala policii, sanitka ji přivezla s nateklým okem a zraněním ucha do nemocnice. Celou scénu zachytila bezpečností kamera čerpací stanice. Nyní bude Tomovi uděleno obvinění za ublížení na telě, ale stojí za tím přece jenom ještě něco? jedna zasvěcená osoba nám řekla" Ti dívky, které byli u incidentu na čerpací stanici, nejsou fanynky - ale patří do stalker skupiny: Je to holčičí gang z Francie, kteří si říkají "les Afghanes on tour" . Poznají se tak, že nosí šátky nebo se maskují" zasvěcenec vypráví dál "obléhají už více než půl roku byty členů skupiny, házejí po jejich autech vajíčka a nenapadají jen členy kapely, ale také jejich rodinu - nejsou to ani žádné jiné TH fanynky" přesně tohle taky řekl producent Tokio Hotel David Jost (36) z LA "Jedna z těchto zahalených stalker dívek napadla 8. dubna jednoho ze členů rodiny Billa a Toma" řekl "v následujících dnech jsme udělali upozornění na tuhle dívku - teď na ni podáme trestní oznámení. Ale co mají tyhle francouzsky proti Tokio Hotel? Další zasvěcená osoba z kruhu fanoušků řekla" Přd rokem jedna z těchto fanynek si v blízkosti dvojčat pronajala byt."Ale Bill (19) a Tom chtěli mít doma klid v těch málo dnech klidu a chtěli si odpočinout. "To zase nechtěli akceptovat stalkeři a byli naštvaní. Vymysleli opravdu úžaný plán a to zničit Tokio Hotel". Gang dívek mělo adresy na členy rodiny, bodyguardy a členy skupiny, aby mohli uskutečnit jejich plán." Slídili a čmuchali na každém kroku, kde byli oni" "Les Afghanes on tour"
(za účelem jsou zahalená do palestinských šátků) rozšířili totální strach u Tokio Hotel a jejich fanoušků. Přišel jim také výhružný dopis "Házejí vajíčky, ostatní lidi přivází k pláči - a jednoduše s tím nepřestanou, protože jim to příjde zábavné" I přžes prosby nechtějí 4 dívky Angelique ,Noemie, Aurore a Perriene Tokio Hotel nechat na pokoji. Tomovo zneklidnění bylo taky jen zoufalou reakcí na neustálé trápení jeho rodiny, kamarádů, kolegů ze skupiny a fanoušků? "Více než půl roku, proti tomu klici nic nedělali, kromě klidu, o který prosili. Tento gang chce skupinu zničit - a s tím co se právě teď stalo chtějí udělat krok dále" řekl zasvěcenec. U fanoušků Tokio Hotel jsou les Afghanes on tour všude už dlouho obávaným gangem. MelovesBill napsala na internetu:" Hodně dlouho už Toma sledovali, ale také bych tohle nesnesla" Jean19říká:" Agrese považuju na nízké úrovni! Ale chápu Toma. Někdy někdo je už s nervama v koncích." Násilí není přesto žádné řešení. BRAVO u tohoto pro tebe zůstane…"


Bravo (RU) 16/09

23. dubna 2009 v 19:35 | Nika |  ->RU Bravo

Bravo DE 18/09

23. dubna 2009 v 19:35 | Nika |  ->DE Bravo

Tom´s new hairstyle

23. dubna 2009 v 19:34 | Nika |  ->Tom-Foto


Avatary (by Gerda)

20. dubna 2009 v 21:26 | Nika |  ->Avatary