Květen 2009

Plakáty na H&M s Tokio Hotel

28. května 2009 v 19:30 | Nika |  ->Plakáty
Rotterdam

Haarlem

DánskoBravo č.11 (CZ)

28. května 2009 v 19:29 | Nika |  ->CZ Bravo
H&M web

28. května 2009 v 19:28 | Nika |  ->POZOR

H&M interview

28. května 2009 v 19:27 | Nika |  ->Klipíky a videyka
Proč je tak důležité být součástí FAA?
Bill: Je cool, že máme možnost podporovat tak důležitý projekt. Je to tak důležité téma pro mladé lidi! Můj bratr Tom začal s těmihle věci brzy. AIDS je velké téma a myslíme si, že je to fantastický nápad udělat kampaň se speciálními triky. Posíláme velkou zprávu.
Co můžete říct svým fanouškům o ochraně?
Bill: Oba souhlasíme, že sex je úžasný, ale je důležité být opatrní, což není tak složité. Jenom používejte kondomy a můžete být divocí jako Tom.
Popište svůj osobní styl.
Bill: Já jsem velký fanda bund. Miluju bundy ze second handů! Tom má víc hip-hop styl.
Tom: Víc odpočatý styl.
Bill: Tomův styl neodpovídá naší muzika, ale neposlouchá. Stále mu to říkám...alespoň teď máme ty samá trika.
Tom: Jak můžete vidět, tak to triko na mě vypadá líp.
Bill: Jistě...
Co je vaším oblíbeným oblečením?
Bill: Miluju šperky - mám plný kufr stříbrných šperků. Kromě toho sbírkám bundy ve všech barvách a odstínech si umíte představit.
Tom: Bill má taky šílené spodní prádlo - některé má speciální otvírání vpředu.
Bill: Yeah!
Tom: Přepychové spodní prádlo.
Bill: Pravda.
Jakou část vašeho navrhnutého trika máte nejraději?
Bill: Samozřejmě, že většina toho designu byla moje práce.
Tom: Ale já jsem přišel s pointou - bez pochyb!
Bill: Jistě, snažili jsme se mít krátkou pointu. Měl jsem již miliony témat s lebkou a myslel si, že je to cool obrázek. Taky jsme místo hvězdiček použili naše logo. Myslím, že každý ví, co to znamená. Myslím, že je to skvělé triko. Tom ale nebyl nadšen s tou růžovou.
Tom: Pravda.
Bill: Ale dopadlo to skvěle!
Jak může muzika ovlivnit lidi v pozitivním směru?
Bill: Začal jsem velmi brzy s psaním písní a vyjádřil jsem tam všechen můj strach, obavy a zážitky. Někteří mají deníky - já píšu písně. Je to dobrý na sdílení osobních témat s okolním světem. Máme skvělou příležitost se dotknout lidí naší zprávou. Je tu tolik fnaoušků, kteří poslouchají naši muziku a navštěvují nás na koncertech a to nám dává kuráž podporovat něco takového iniciativního jako je "Fashion Against AIDS". Lidi mají rádi důležité zprávy, když se jedná o jejich oblíbenou kapelu, kterou musí poslouchat jako učitele.
Tom: Hlavně, když se jedná o jejich oblíbeného kytaristu.
Bill: Naprosto odvolávám, jak jsem se cítil ve škole, když se mě snažili učitelé poučovat. To jsem raději hrál hry nebo si dal do uší sluchátka a poslouchal muziku. Myslím ale, že tahle kampaň je skvělá a posílá zprávu a k tomu máte bezva triko.

----------------

Download:

Video pro Toma hotovo!

28. května 2009 v 19:18 | Nika |  ->Klipíky a videyka
Ahoj děcka x)

Tak jste všichni čekali a nakonec jste se i dočkali :D . Video na podporu Toma proti stalkingu je hotové. Btw na konci najdete odkaz. Video bude zasláno přímo do rukou managementu ( o to se sama postarám :) ), takže je i velká šance, že jej uvidí i TH. Doufejme. Taky se o něm zmíním několika místním časákům, takže čekujte BRAVO apod.. kdyby se to někde mělo objevit, tak vám napíšu zprávu :). Za další se chci omluvit děvčatům ze Slovenska, že jsem do videa jaksik propagovala pouze Česko a naší vlajku a o Slovensku ani zmínka. Uvědomila jsem si to dost pozdě, takže o vás 4 se zmíním v dopise hned na prvním řádku ;), abych svou chybu napravila.

Chci vám ještě jednou všem poděkovat za vaši podporu a o zaslání fotky do videa. Moc si toho vážím a určitě to ocení více lidí ;). V případě, že by TH na mou zprávu jakýmkoliv způsobem reagovali, omamžitě vám pošlu info :). Jinak prozatím se neplánuje žádná podobná akce, ale kdyby zase něco bylo, tak to vám napíšu taky :D:D:D.

Takže odkaz na video je zde:
Pokud by vám video nešlo spustit nebo něco podobného, obratem mi napište a já zkusím zjistit chybu :) BTW, dávala jsem to video také na Youtube, ale napsali mi, že nějakým způsobem porušuju autorská práva, takže nevím za jak dlouho bude opět zprovozněno. Na video máte mé osobní svolení jej všude šířit, tak toho určitě využijte :D:D

Jinak takový menší dotaz..

Jestli je někdo z Ostravy nebo okolí a má možnost do Ovy jezdit, je mu více než 15, má o víkendech sem tam čas a miluje TH natolik, že by ze sebe udělal i "blbce", tak se mi určitě ozvěte :) Kdo se zapojí a bude opravdu dobrej, čeká jej vysoká odměna ;)

Tak prozatím se s váma všema loučím, mějte se krásně a pokud máte zájem ještě o nějaké informace nebo jen tak pokec, tak stačí málo ;)

S podzravem

Monchen


TH tento týden v LA

24. května 2009 v 18:41 | Nika |  ->POZOR
Na cherrytree se objevila zpráva, že Tokio Hotel budou tento týden v LA a budou nahrávat songy na nové album! Konečně!

Beste Online Star!!!

24. května 2009 v 18:40 | Nika |  ->POZOR
Už zbývá fakt málo, než se uzavře hlasování na Comet 2009! Stále se neobjevilo, že by Tokio Hotel měli vystupovat, nebo se večera zúčastnit. Zřejmě se budeme muset nechat překvapit.
Ještě ale stále můžete hlasovat v kategorii, kde jsou TH nominováni. A to "Beste Onlinestar"!!! Zbývá už málo času.
All Stars 11/2009

21. května 2009 v 17:22 | Nika |  -> Ostatní časáky

Novinky o novém albu a songách

21. května 2009 v 17:22 | Nika |  ->POZOR
Také německé Bravo potvrdilo, že CD vyjde v září.
První singl by měl být pravděpodobně k poslechu koncem července.
David Jost řekl, že už mají hotových 17 songů, na konci by jich mělo být tak 25.
Šéfredaktor BRAVO si mohl poslechnout žhavě nové songy: "Jen tolik - wow, jaký to skvělý sound! Tolik síly, tolik nového, tak mezinárodně a nečekaně jiné. Nemá to nic společného s Durch den Monsun. Jsem úplně překvapený, jak se kapela hudebně vyvíjela a co se všechno odvážili udělat!"

source: DE Bravo 22

TH vyhráli BEST TRL ARTIST OF THE YEAR

21. května 2009 v 17:21 | Nika |  ->POZOR
Gratulace, Tokio Hotel. Vaše oblíbená německá kapela vyhrála minulý týden na MTV Italy 2009 TRL Awards cenu Best TRL Artist Of The Year.

Tokio Hotel smetli Jonas Brothers, Sonohru, Marco Carta a domácí Lost. Tokio Hotel nebyli přítomni (Děláte si srandu? Jinak by na Buzzworthy bylo plno fotek, kdyby byli přítomni osobně). Ale Bill Kaulitz, který měl čepičku a z ní mu vykukovalo pár dredů, poslal přes záznam zprávu. V angličtině! S nádechem italštiny! Ty kluky mluvíš rád v každém jazyce!

Podívejte se na proslov Billa Kaulitze za Best TRL Artist Of The Year Award.
plus čekujte Tokio Hotel trička H&M Fashion Against AIDS.


Co se to tady děje?

21. května 2009 v 17:20 | Nika |  ->Článečky

Divoká párty - noc v Berlíně! Uprostřed toho: Tokio Hotel - dvojčata. Mají šílené nové přátele

- Pozor, lapící útok! Bill byl sevřený berlínským ptákem ráje, Ivanem.
- Nový kámoš: Bill a Tom slavili s kámošem Bushida, Kay Onem
- Tom má teď stejný účes jako jeho oblíbený rapper Samy Deluxe
- Výměna vzhledů: Místo Toma má teď dredy Bill. Nápadný je jeho nový zlatý řetízek s hvězdami

Klub "Puro Sky Lounge" v berlínském Kurfürstendamm. Je jedna hodina v noci. Americká superstar Beyoncé Knowles (27) tady slaví After Show-Party jejího koncertu. Pozvaní: dva zcela jedineční hosté: Tokio Hotel dvojčata. Bill a Tom Kaulitzovi (oba 19) totálně v párty náladě! Po celé zlosti s šílenými stalkers, které dokonce ohrožovaly členy rodiny kapely, si chtěli konečně zase užívat! Ale potom - už zase hloupá situace. Večer přišel kluky lapit "Puro" hostitel Ivan. Berlínský pták ráje se stříbrným kloboukem, červenou plastovou květinou a v žluté květované košili. Sápal se po Billovi a poplácával zpěvákovi po koleně. Co to mělo prosím znamenat? Na Toma se nikdo neodváží? Důvod: Jeho nový Bad Boy look. U něho je teď všechno černé: čelenka, piercing ve rtu a jeho nová náušnice. Dokonce si změnil svoje tmavě blond dredy na černé rasta copánky. Z Tokio Hotel kytaristy ke gangsta? Jeho vzorem změny byl určitě jeho oblíbený rapper Samy Deluxe (31). Ale kluci slavili s jiným tvrdým hip hopperem. S nejlepším kámošem Bushida, Kay Onem (24). Ten je známý díky dlouhým nocím a divokým pařbám. "Dvojčata se stali mými dobrými kámoši", potvrdil Kay One Bravu. "Bill a Tom jsou super týpci, se kterými se božsky paří." A to do čtyř do rána….
Další den šli Tokio Hotel zase zpátky do studia. Pracují na novém albu (vychází v září, první singl by měl být pravděpodobně k poslechu koncem července). Producent David Jost pro Bravo: "Už máme hotových 17 songů - myslím, že na konci to bude kolem 25 kousků. Už máme tolik skvělého materiálu - vůbec nevím, jak to všechno zdoláme." Fanoušci budou překvapeni.

Tajné: Tak zní nové songy
Psst! V září konečně vyjde toužebně očekávané album Tokio Hotel. BRAVO si teď mohlo poslechnout žhavě nové songy. Mega tajná předpremiéra. Nic se nesmí prozradit. Šéfredaktor Brava Tom Junkersdorf: "Jen tolik - wow, jaký to skvělý sound! Tolik síly, tolik nového, tak mezinárodně a nečekaně jiné. Nemá to nic společného s Durch den Monsun. Jsem úplně překvapený, jak se kapela hudebně vyvíjela a co se všechno odvážili udělat!"


Goethe-Institut plánuje výstavu o Tokio Hotel

21. května 2009 v 17:20 | Nika |  ->POZOR
Goethe-Institut dělá výstavu "Pop v Německu" pro mládež v zahraničí. Výstava začíná v létě roku 2009 a kolem světa putuje pět let. Tokio Hotel zde hrají jako aktuálně nejdůležitější německá kapela významnou roli. Pořadatel výstavy by chtěl prezentovat Tokio Hotel z perspektivy fanoušků. Tak může mládež z celého světa poznat nadšení, lásku a kreativitu fanoušků pro Tokio Hotel. Plánovaný je jakýsi "fan-oltář": stěna nebo místnost s věcmi od fanoušků.

Hledají se:
- fotografie vašich pokojů (přes e-mail)
- osobně vyrobené předměty s TH (obrazy, koláže...)
- dopisy pro kapelu, od kapely
- lístky na koncert (prošlé)
- autogramy
- placky
- plakáty
- trička
- další nápady ...

Bylo by super, kdybyste mohli k výstavě přispět.
Pokuds se chcete přimo na něco zeptat tvůrců výstavy, potom na mailu: goethepop@googlemail.com

Vzhledem k tomu, že výstava má být už v létě, tak se to musí všechno rychle stihnout. Svoje e-maily posílejte do 29.května.


CZ Fanklub & zájezd do Berlína

21. května 2009 v 17:16 | Nika |  ->Srazy
Podrobnosti k zájezdu.
Informace k odjezdu: Vyjíždět se bude v sobotu 27.června z Prahy, z Hlavního nádraží. (Stejné místo, ze kterého jsme vždy vyjížděli na naše zájezdy do Magdeburgu). Bude se vyjíždět v brzkých ranních hodinách. Přesný čas zveřejníme během tohoto týdne na našem webu (www.tokiohotel-fanklub.cz). Do Berlína bychom měli dorazit v dopoledních hodinách, a zpět budem vyjíždět v pozdních odpoledních hodinách, abchom do Prahy dorazili večer.
Program:
Museum Madame Tussaud - navštívíme berlínské muzeum, kde se budete moci vyfotit s figurínou Billa, ale i se spoustou dalších slavných osobností. Vstupné do muzea činí 19 Euro pro dospělé a 14 Euro pro děti. Ne každý je ale fanoušek Billa, proto vstup do muzea nebude povinný. V muzeu strávíme cca hodinu a pro ty, kteří do něj nebudou chtít jít bude připraven náhradní program. Proto, kdo chcete jít do muzea, NEZAPOMEŇTE si s sebou vzít 14-19 euro navíc, jelikož vstupné do muzea NENÍ v ceně zájezdu. V muzeu je také obchod se suvenýry, které ale nejsou nejlevnější, a ještě na začátku roku tam nebyly zatím žádné suvenýry s Billem, ale pro případ, že si tam budete chtít něco zakoupit na památku, si připravte peníze navíc. Před vstupem do muzea se rozdělíme na 2 nebo 3 skupiny a půjdeme tam postupně, aby jste se mohli všichni v klidu vyfotit a Bill přitom nepřišel k újmě nebo se neskácel k zemi  Více info o muzeu: www.madametussauds.com
Brandenburger Tor - Nedaleko muzea se nachází Brandenburská brána. Místo, které není sice nijak spjaté s Tokio Hotel, ale každý turista, který jede do Berlína ho navštíví. Před bránou se většinou pořád něco děje a nedaleko brány je i úžasný památník v podobě obrovských kostek, ve kterém se většina turistů s radostí honí jako v bludišti 
Felix - Luxusní berlínský klub, který často navštěvovali Tokio Hotel. Dovnitř sice nepůjdeme, jelikož vstupné je okolo 20 euro a navíc jen pro starší 18-ti let, ale půjdeme se k němu podívat. Vedle Felixe se také nachází budova s obrovským obrazem Billovy hvězdy, což je oblíbené "fotící" místo fanoušků Tokio Hotel.
Kino Kosmos - Bývalé kino Kosmos, legendární tím, že se na jeho střeše natáčel videoklip Der letzte Tag.
Garáže Spring nicht - Nenápadné garáže v centru Berlína, které budou již navždy slavné tím, že v nich Tokio Hotel natáčeli svůj videoklip Spring nicht. Budete mít možnost prohlédnout si je zvenčí, zevnitř, vyběhnout po schodech jako Bill a nahlédnout na slavnou střechu, ze které Bill na konci klipu seskočí.
Studio Viva - Studio známé německé hudební stanice Viva, kde se TH několikrát účastnili natáčení Viva Live! a kde proběhlo i spousta autogramiád. Budete moci vidět celý komplex ze všech stran a vyfotit se s obrovskou replikou Spongebob, která stojí za studiem.
Universal Music - Podíváme se před budovu německého Universal Music, kde Tokio Hotel byli již nespočetněkrát. Dovnitř vás vzít bohužel nemůžeme, ale jako fanklub necháme na recepci pro Tokio Hotel dárek. Proto pokud chcete v Universalu zanechat nějaký dárek pro Tokio Hotel, vezměte si ho s sebou a my ho společně se všemi dárky odevzdáme na recepci.
Ritz Carlton - Luxusní hotel v Berlíně, který si Tokio Hotel oblíbili, nespočetněkrát v něm byli a natáčeli v něm různé rozhovory nebo shootingy.
Burger King - Oblíbený fastfood Tokio Hotel. Zatímco v Čechách máme pouze jeden v Praze na Zličíně, v Německu jich je nespočet a proto budeme styloví a půjdeme se najíst do jednoho z Burger Kingů. Pro ty, co Burger King neznají - tento fastfood má velice podobná jídla jako McDonald, s tím rozdílem že se tam mnohem víc najíte za stejné peníze jako v McDonaldu a má mnohem větší výběr burgerů.
V průběhu dne bude také možnost nakoupit si nějaké suvenýry, prohlédnout město a podle času a vaší únavy také navštívit další, méně známá místa, kde byli Tokio Hotel - např. místo, kde byla německá premiéra Arthur und die Minimoys nebo komplex hal, kde se také konaly různé autogramiády apod.
Cena a způsob platby: Cena zájezdu činí 950 Kč. Tato částka zahrnuje nevratnou zálohu 400 Kč. To znamená, že pokud byste z nějakého důvodu svou účast zrušili, bude vám vráceno jen 450 Kč. Toto opatření je z toho důvodu, abychom byli schopni zájezd zaplatit i v případě, že by více lidí svou účast odřeklo a nemuseli jsme celou akci rušit, jak se již jednou stalo. Peníze posílejte nejpozději do 21.6.2009 na tento účet: 179108731/0600 .Jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo.
Co s sebou: Na zájezd si s sebou vezměte cestovní pas nebo občanský průkaz. Doporučujeme pohodlnou obuv, jelikož budeme hodně chodit. Kapesné by vám mělo stačit okolo 20 Euro. (V Burger Kingu se najít okolo 5-6 Euro, a potom už záleží na vás jak moc budete utrácet za suvenýry, časopisy, občerstvení apod.) Určitě nezapoměňte mobilní telefony, abychom byli ve spojení, v případě že by se někdo ztratil nebo měl nějaký problém. A pokud chcete pro TH zanechat nějaký dárek či dopis, tak ho také nezapomeňte vzít s sebou.
Další info: Za veškeré ztráty či úrazy nenese Český fanklub skupiny Tokio Hotel odpovědnost, proto doporučujeme si pečlivě hlídat své věci a dodržovat pokyny vedoucích zájezdu. Vedoucími zájezdu budou dospělé osoby. Také zde platí přísný zákaz požívat během zájezdu jakékoli drogy či alkohol. Do Berlína pojedeme moderním autobusem typu Bova, který mimo jiné nabízí kávovar, lednici, rádio, video, CD přehrávač, digitální klimatizaci, polohovací sedadla výsuvná do uličky, opěrky na nohy, individuální osvětlení, nastavitelné větrání a zvedací a spouštěcí zařízení pro invalidy s vozíkem. Pro jakékoli další dotazy nás kontaktujte na: thnachtschechien@email.cz

Jelikož se tento zájezd do Berlína již nebude opakovat a k dispozici je jen 40 míst, pospěšte si a přihlašte se co nejdřív! Zde jsou potřebné údaje, které odešlete na thnachtschechien@email.cz

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD DO BERLÍNA 27.6.2009
Jméno:
Příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Mobilní telefon:
Email:

Budeme se na Vás těšit!
S pozravem
Fanclub Team

Seznam lidí z Česka, kteří mají rádi Mika!

21. května 2009 v 17:15 | Nika |  ->POZOR
Dávám dohromady fotky (seznam) českých fanoušků! Pokud možnost, tak svoje fotky společně s tím, jak chcete podepsat mi pošlete na e-mail:
mikemullerczsupport@email.cz
Vaši fotku dám do alba "Czech Fans" na Myspace (http://www.myspace.com/mikemullerczsupport) Kdo máte Myspace a pošlete fotku, tak se tam zajisté najdete! Profil je otevřen i pro ty, kteří Myspace nemají, takže i tak se tam můžete podívat ;-) Doufám, že se nás tam brzy objeví víc a víc, aby bylo vidět, že Mike má v Česku oporu!!! :-) Poněvadž si Mike všimnul toho, jak se tady o něm začíná v Česku mluvit, že se tu zakládají o něm blogy a je velice šťastný s oznámením, že miluje Česko!
-----------
If you want to see list of czech fans for Mike we have for now just look at http://www.myspace.com/mikemullerczsupport. This profile is also available for people who don't have Myspace! Thanks everybody for help!!

WDR2 - Musik Club Spezial

21. května 2009 v 17:14 | Nika |  ->POZOR
WDR2
Musikclub Spezial; 60 Jahre Deutschland - 60 Jahre Hits
21.05.2009
18:00 hodin

Info: WDR2 bude prezentovat malé i velké hity od dob, kdy zářili Beatles až do dnešní doby, ve které září Tokio Hotel. Program začíná v 18:00 hodin dnes a končí o půnoci. Čili 6 hodin těch nejlepších hitů !

Tokio Hotel nebo Paramore?

21. května 2009 v 17:14 | Nika
Na stránkách solospettacolo je hlasování mezi Tokio Hotel a Paramore.