Červenec 2009

Signatures by Ziggy

17. července 2009 v 16:11 | Nika |  ->SignaturkyBild.de "Policie stále hledá útočníka"

17. července 2009 v 16:11 | Nika |  ->POZOR
Bubeník, skupiny Tokio Hotel, Gustav byl zraněný při rvačce. 6 dní po rvačce policie stále hledá útočníka. Poprvé promluvil Gustav pro BILD, který na něj narazil v jeho oblíbeném baru "Koko" v Magdeburku.
"Ještě pořád mě bolí hlava. Tohle všechno způsobilo takový velký rozruch". Na situaci, která se odehrála ten večer si ale už nevzpomíná. Výslech svědků stále probíhá. Mluvčí policie Küssner: "Stále ještě neznáme jméno útočníka".

Buzzworthy.com: Brzy se uzdrav Gustave

17. července 2009 v 16:10 | Nika |  ->POZOR
Bubeník ze skupiny Tokio Hotel se extra rychle zotavuje. Jen hojení stehů prý trochu svědí.

Dovolte mi abych mu věnoval písničku "Don't give up" (Peter Gabriel)

Tomův blog: Jisté věci mě nutí k tomu chtít děti!

17. července 2009 v 16:09 | Nika |  ->Tom Kaulitz
Nikdy jsem opravdu nepřemýšlel o tom mít děti a právě ted' by se to vážně nehodilo do mého stylu života. Jinak,vím že bych nechtěl být otec kterému je 19 let,sotva vydrží přes noc doma a pracuje s velmi zvláštními lidmi.Ale vidět věci týkající se tohohle,mě nutí o tom přemýšlet..!Mimochodem,včera jsem Gustavovi řekl,že jste mu zanechaly v komentářích mnoho povzbudivých komentářů.Byl z toho strašně nadšený a posílá vám zprávu at' se máte hezky.Všechno bude OK - jenom ty stehy vypadají že trochu svědí - takže se prosím nebojte


Další fr. stránka informuje o vydání alba 2.října

17. července 2009 v 16:08 | Nika |  ->POZOR
Další internetová francouzská stránka informovala, že třetí album Tokio Hotel výjde 2.října 2009!


Tomův blog: Halleluja!

17. července 2009 v 16:06 | Nika |  ->Tom Kaulitz
Strašidelné nebo božské, tady si nejsem ještě tak jistý. Jisté ale je, že tady stojí mnoho křížů. Někde v Litvě blízko městečka Šiauliai, stojí hora křížů, "Kryžiu kalnas", poutní místo kde každý návštěvník s sebou přinese kříž a nechá ho tam. Bylo tam už hodně lidí. Já to vidím jako super místo pro video ... co myslíte?

Bild.de: Tokio-Hotel-Star sešita 36 stehy

15. července 2009 v 12:50 | Nika |  ->Gustav Schafer
Bubeník Gustav (20) z Německa nejúspěšnejší rockové kapely "Tokio Hotel" ukazuje BILDu, jak špatne byl v magdeburském nočním klubu zřízen!

Jeden host měl muzikanta udeřit do hlavy dvěmi láhvemi piva a přitom ho těžce zranit.

Gustav musel být v nemocnici sešit 36 stehy, které policie vyšetřuje jako těžké ublížení na těle
(Az.: MD Süd-Ost 1/5859/2009).

Teď mluví očitý svědek, který zažil útok v nedělní jitro na magdeburské diskotéce "The Club" na vlastní kůži.

"Gustav se bavil s nějakou dívkou", vypráví Stefan Bartel (jméno pozměněno redakcí). "Najednou stálo kolem něho pár týpků. Nějaký muž s oholenou hlavou urážel Gustava. Další muž přišel k nim a bez výstrahy udeřil Gustava do obličeje. Na to došlo k zápasení mezi Gustavem a tím mužem."

Očitý svědek pokračuje: "Násilník Gustava pustil, ale krátce na to přišel zprava zezadu zpět, bez varování Gustava praštil přes hlavu láhví od piva . Při pádu na zem dostal Gustav druhou ránu.Gustav upadl na zem,útočníci utekli."

Hosté v klubu se dostali do nesnází . Bartel: "Gustav šíleně krvácel z hlavy a byl vzat na toaletu. Krátce na to přijela policie a sanitka."

Šér klubu Panos Kondogtis (48) k BILDu: "Přestože byl Gustav zraněn, podal mi ještě ruku a řekl, že mu je líto kvůli incidentu, ale nemůže za to. Bylo mu to nepříjemné."

Motiv bitky i její přesní průběh jsou stále nejasné. "V tomto týdnu chceme mluvit se třemi očitými svědky, včetně majitele baru. Také obět by měla vypovídat co nejdříve", uvedl policejní mluvčí Stefan Brodtrück (34).
Mělo by být také zkoumáno, zda útok je v souvislosti s útoky proti "Tokio Hotel" a šíleného stalker gangu z Francie. Členové gangu na jaře přímo před domem napadli matku Billa (19) a Toma (19) Kaulitze.
***

Gustavova celá hlava byla sešitá s 36 stehy. Nejdelší rána je asi 5 cm dlouhá
imagebam.comimagebam.com

Bravo (DE) 30/09 : Comeback

15. července 2009 v 12:49 | Nika |  ->Článečky
Po dvou letech! Dva dlouhé roky, když jejich poslední album "Zimmer483" dobylo svět. Od té doby čekají fanoušci na novou hudbu od německých světových hvězd. Teď se to konečně pohlo! Na podzim má vyjít nové CD a má přinést úplně nový zvuk Tokio Hotel. A nové CD bude mít také i hezký cover. Bill (19), Tom (19), Gustav (20) a Georg (22) se setkali na utajeném místě, aby udělali nové fotky. Tihle čtyři kluci se skvěle baví a těší se až to konečně zase vypukne. Smějí se, dělají cool pózy, pošetile a nezatíženě okolo sebe a chovají se jako normální kluci. Přitom na TH je tlačen obrovský nápor. Každý očekává obrovský úspěch. Zvláště v USA má být nové cd definitivním prorazem.
Ale Bill a spol se nenechají stresovat "Nechali jsme si pro naše CD extra hodně času" vykládá producent David Jost z Los Angeles. "Neměli jsme chuť na jakkýkoliv nátlak a chtěli jsme toho jednoduše hodně vyzkoušet" Tudíž vám to nic neudělá když photosession trvá věčně: Dva dny dlouho do noci. "Všichni musíme dělat přesčas. Vinu na tom mají Georg a Gustav" práskl kytarista Tom "Ti totiž potřebují v maskérně hodně času" Bill převzal svůj styling sám do rukou a navrhl své vlastní oblečení! A změnil přitom svoji frisuru: namísto nalakovaných vlasů teď volné dready. Nový look patří k novému albu. Teď už se nemůže nic nedařit.


Bravo (DE) 30/09

15. července 2009 v 12:46 | Nika |  ->DE Bravo

Rekord v komentářích u klipu An Deiner Seite

15. července 2009 v 12:44 | Nika |  ->POZOR
Znovu se fanoušci pustili do nové akce. Určitě si vzpomínáte na akci "Nejvíce shlédnutí klipu ADS na YouTube" nyní je něco podobného u toho samého klipu. Nová akce se jmenuje "rekord v komentářích".
Zde máte video které zahrnuje informace k této akci: zde (youtube)


- K tomu aby jste mohli na YouTube přidat ke klipu ADS komentář určitě víte, že musíte být registrováni!
- dále pokud máte problémy s přehráváním klipu ADS který se nachází na odkazu : http://www.youtube.com/watch?v=I__sdmB7nmw
je tady řešení:
1. najeďte na stránku http://www.hidemyass.com/
2. zkopírujte do políčka odkaz na video ADS (http://www.youtube.com/watch?v=I__sdmB7nmw)
3. kliknětě na "Hide My Ass" a mělo by vám to jítTV termín

15. července 2009 v 12:43 | Nika |  ->Termíny TH v telce
23.7.2009
Pro7
23:25 hodin
"Best of Bravo"


Abendblatt "Bubeník Tokio Hotel napaden na diskotéce"

14. července 2009 v 19:44 | Nika |  ->POZOR
Magdeburg. On snad nebude okolo Tokio Hotel nikdy klid. Už zase je jeden ze čtyř chlapců zatažen do rvačky, každopádně ne jako viník, ale tentokrát jako oběť. Bubeník Gustav Schäfer byl v noci v neděli okolo čtyř hodin raních v Magdeburku na diskotéce "The Club" brutálně napaden. Neznámý 20-tiletý ho uděřil na hlavě dvěmi flašky od piva a těžce tohoto oblíbence u děvčat zranil. 20tiletý bubeník musel být dopraven do nemocnice, utrpěl jednu řeznou ránu na hlavě, která měří dva až tři centimetry a byl hned na ambulanci ošetřen.
Doposud je nejasné, proč k té údálosti mezi těmi dvěmi v Gustavovém rodném měste vůbec došlo. Mladý neznámý muž údajně Gustavovi nadával a pak na něj zaútočil. Bubeník proti němu podá trestní oznámení, jeho manažer skupiny David Jost potvrdil "Bildu": "Ano, Gustavovu ránu museli sešít"


Bild.de : "Bubeník Gustav zraněn při rvačce"

14. července 2009 v 19:44 | Nika |  ->POZOR
Noční drama u Tokio Hotel. Na jedné diskotéce v Magdeburku byl bubeník Gustav (20) brutálně napaden: STŘEPY! KREV! ZÁCHRANKA!

Mluvčí policie: "Utrpěl řezné rány, které mu museli v nemocnici na ambulanci ošetřit"

Gustav slavil na diskotéce jméne "The Club" v jeho rodném městě Magdeburku.
Ve 4:10 ráno přišlo ke rvačce: Mladý muž (20) byl na Gustava hrubý, po rvačce ho neznámý vícekrát napadl dvěmi stejnými flašky od piva.

Flašky rozbité, Gustav utrpěl dvě řezné rány, z toho dva až tři centimetry dlouhé vzadu na týlu! Záchranka přivezla bubeníka Tokio Hotel do nemocnice.

Producent Tokio Hotel: "Gustav byl okolo 4:30 ráno na příjmu v nemocnici. Jeho řezné rány na hlavě, byli ihned sešity" Gustav byl vystaven rvačce proti neznámému.MTVla.com Na Tokio Hotel čeká další soupeř!

14. července 2009 v 19:42 | Nika |  ->POZOR
Tvrdě bojovali až do konce. Tokio Hotel vyhráli první bitvu v duelu s Jonas Brothers ale pozor!! To ještě není konec, jsou tady další soupeři.
Zbaví Tokio Hotel trůnu? Vydrží tokiáci tak silnou bitvu? To se uvidí....


Tokio Hotel: Nové album výjde 2.října

14. července 2009 v 19:42 | Nika |  ->POZOR
Nové album Tokio Hotel bude konečně propuštěno do světa 2. října 2009. Kromě těchto oficiálních informací, které poskytli lidé od skupiny, se objevili některé texty i na DVD Caught on Camera. Jak jsme se už někde dozvěděli, tak název alba se může nazývat "Reset". Na DVD můžete slyšet zpávat Billa ve studiu " Mein Herz kämpf gegen mich wie ein Alien in mir", tahle melodie lehce zakoření ve vaší mysli.
Německé kvarteto moc dobře ví, že úkolem tohoto alba je rozšířit svou popularitu i mimo Evropu.
Stejně jako CD Schrei a Zimmer 483 zaznamenalo obrovský úspěch..


Tomův blog: Žhavá novinka!

14. července 2009 v 19:41 | Nika |  ->Tom Kaulitz

Georg bude úplně vyšinutý z toho! Hned mu zavolám a předám mu jednu skvělou novinku. Hagen si bude myslet, že jsou Vánoce, Velikonoce nebo narozeniny hned v jednom dnu. Jeho idol je zpět! David Hasselhoff alias Mitch Buchanone z pobřežní hlídky..... a tentokrát také v kině! Wow. Takže vytočím 017656.....