->Bill Kaulitz

Bill pro Vogue.de

12. září 2009 v 12:22 | Nika
• Bez make-upu s cítím jako zahalený
• Billovi oblíbenci ve stylu: David Bowie v Labyrinthu, Nena, upíři, secondhandy v Paříži, šperky a Dior... "Neexistují tam žádné kousky, které by se pro mě museli měnit"
• Bill je velký blázen do kožených bund. Stovky mu visí ve skříni - především v černé. "Mohl bych ke každé říct jeden příběh"

Bill Kaulitz je Dior svůdník

12. září 2009 v 11:57 | Nika
Bill Kaulitz, zpěvák mega-německé kapely Tokio Hotel, je veden z butiku Dior bodyguardem v pátek (4. září) v Paříži, ve Francii.

Kapela byla nedávno tázána na to, jestli je pravda, že je Jay-Z pozval na večeři. A oni odpověděli: "Byl na jednom z našich koncertů. Ale nevěděli jsme to předem. Byla to spíše spontánní věc - nevěděli jsme, že tam bude. Právě jsme se to dozvěděli těsně před koncertem. Poté jsme šli všichni společně na jídlo. Nemyslím si, že to Jay-Z platil, abych byl upřímný. Myslím, že to zaplatila nahrávací společnost." Jay-Z je fanoušek Tokio Hotel!

Bill Kaulitz o videoklipu Automatic

12. září 2009 v 11:49 | Nika
Bill z Tokio Hotel (nahoře na obrázku, který je pořízen z Jižní Afriky) říká o videoklipu: "Tři dny natáčení Automatic bylo docela dobrodružstvím! Bylo to uprostřed pouště v Africe - žádná mobilní síť, žádný internet, ani silnice. Ale na druhou stranu jsme dostali místo, které bylo neskutečné. Nikdy jsem neměl tak dobrý pocit. Kdž jsem si poprvé četl scénář Automatic, viděl jsem, že to bylo napsané přesně tak, jak jsem si představoval naši píseň Automatic"

Billova Oblíbená Vodka

23. prosince 2008 v 15:19 | Nika
Dooleys je oblíbené pití zpěváka Tokio Hotel - Bill Kaulitz. Inovativní kombinací toffee (měkký karamel známý z bonbonů Toffifee), mléka a vodky spustil BEHN roku 2000 raketový start značky Dooley´s. Svěží vzhled a neodolatelná chuť mohou za to, že si Dooley´s podmanil během několika málo let již 40 zemí. Dooley's je odpovědí pro mladší generaci, která chce lehčí a chuťově modernější krémový líkér. Samotná na ledu či v míchaném nápoji, Dooley's je jediným světlým bodem v nudném světě krémových likérů s opakujícími se obrázky pastvin, krav a dojiček, které o Irsko ani nezavadily. Pestře barevná červeno-modrá lahev přímo vybízí spotřebitele, aby okusil neznámé - co takhle dát si Dooley's s pomerančovým džusem na drceném ledu?

yeah xD a protože Nikýsek byl minule v německu hádejte co koupil? xD Yeah
Dooley´s ..... xD Janikooooo počkej až přijedes mnaminky xD Dáme si ....:-*

Bill vs. Victoria Beckham

12. listopadu 2008 v 19:48 | Nika

Hlasovat o tom, co si o tomhle vzhledu Billa myslíte, můžete na těchto stránkách:

Hlášky Billa

1. října 2008 v 16:40 | Nika
Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!
Bill na to, že na něj někdo už poněkolikáté hodil tampon: "Proč ho po mě házíte už poněkolikáté? Nevím, kdo to navrhl, ale co s tím sakra mužu dělat? Neskutečný!"
Koncert v Kemptenu. Bill čte transparent: "Bille, máš super prdel!" - a Bill na to: "Mám pořád naději, že zatím nikdo nic neviděl."
Na koncertu v Mnichově čte Bill transparent: "Bille, udělej mi dítě!" - Bill na to "Právě teď?"
Na otázku, co by chtěl z holky strhnout jako první, říká: "To by udělal první Tom."
Tom: "Jsem nový mistr ping-pongu, vyhrál jsem!" - Bill: "Vlastně jsem ho nechal vyhrát - aby se mu to aspoň jednou v životě podařilo."
Co si myslíte, když čtete všechny ty vaše nápisy "Chceme vidět vaše klacky?" - Bill: "Můj velký bráška je z toho šťastný."
Jak si vysvětlujete, že jste nominováni? "Nemáme žádný recept na úspěch. Popravdě to ani nechápu - když se podívají fanoušci na Toma nebo Georga, jak nám můžou fandit?" - Tom: "Já vím, proč!" - Bill: "To sem právě myslel."
Bill: "Někdy focení opravdu není příjemné. Zvlášť to nesnáším během různých party - to vypadám jako ztřískaný." (jen vypadá? :D)
Bill: "Čekám na lásku, která mě naučí létat." (<33)
Bill: "Zvenku jsme s Tomem úplně jiní. Ale jakmile jsme nazí a nemáme udělané vlasy, jsme stejní."
Při natáčení videoklipu Der letzte Tag měl Tom jebák a maskérka mu to musela pořád zamaskovávat, protože Tom hysterčil. Bill - "Super, teď to nemůžeme natáčet, kvůli tomuhle 'akné - xichtu'.."
Co by jste dělali, kdyby jste jeden den byli neviditelní? Bill- "Já bych si stoupl ven a každému, kdo by prošel, bych podkopl nohy." (puboš :D)
Bill reaguje na koncertu v Soltau na to, že po něm všichni chtějí, aby se na pódiu svlékl: "Vemte si příklad z téhle mladé dámy, ta má jen bikiny a podprdu. Uzavřeme kompromis? Když se všechny svlíknete, pak udělám něco hodně speciálního!" (nadrženec :D)
Měli jste ve škole sexuální výchovu? Bill - "Ano, jen pár hodin, ale já na žádné nebyl!" + nevinný úsměv (najednou jaký andílek :D)
Kluci se jedné fanynce fanynce podepisují už dvakrát - Bill "Už by stačilo, ne? Máš dva podpisy od každého z nás, takže máš celkově čtyři a.." - Tom: "Nějak si to blbě spočítal!" - Bill: "Scheisse!" (trochu procvičit matiku by to chtělo :D)
Nebylo by skvělé, kdyby sis našel holku, co zpívá dobře jako ty? Bill - "Zpívat tak dobře jako já? To nejde!"
A další k matice :D Bill: "Nikdo z nás by nemohl být matematik. Nemáme na to logické myšlení."

Bill svádí

23. září 2008 v 15:53 | Nika

Bill o Billovi

16. září 2008 v 18:59 | Nika
Nikdy jsem neměl žádné problémy být sám. Ve školce bylo místo, kam jste mohli jít s přáteli. Nikdy se mi tam nelíbilo. Radši jsem byl celý den doma. Školu taky nemám rád. Ale bez těhle věcí byste se ve světě neobešli, tak jsem se rozhodl, že tam chodit musím. Jsem hrozně rád, že mám ve svém životě mámu. Je pro mě velmi důležitá. Vždycky Toma a mě podporovala, i s naší muzikou. Dokonce celou naši kapelu i vozila na vystoupení. To bylo cool. Ale taky jsme měli pravidla a omezení, ale nebylo to nic špatného. Věci se hlavně změnili, když se naši rodiče rozvedli. Bylo nám šest let. Byl to zvláštní pocit, když jsem se zamyslel nad tím, že táta s námi už nebude nikdy bydlet. V tu chvíli to bylo hrozné. Ale teď už s tím dávno nemám žádné problémy, protože tomu líp rozumím. Je to horší, když rodiče zůstanou spolu kvůli dětem. Mezi námi a naší mámou to vždycky bylo dobré.

Jednou na nás byla velmi naštvaná a zklamali jsme ji. Bylo to na rodičovské schůzce ve škole. Všichni rodiče si stěžovali na mě a Toma. Nechtěli, aby jejich děti s námi chodili do školy. Moje máma to nerada slyšela. Ale rodiče dětí z naší vesnice byli odtažití. Nerozuměli nám.

Měli jsme ale dovoleno být v noci déle venku. To bylo cool. Nikdy jsem toho nevyužil, nemohl bych přijít domů a potom před mámou v koupelně zvracet.

Další, kdo nás mají rádi jsou naši prarodiče. Jsou naši největší fanoušci. Nahrávají s námi všechno, když je s námi něco v TV a kupují všechny časopisy. Vždycky se na ně můžeme spolehnout.

Ve škole to ale bylo jiné. Tom a já jsme měli jediného přítele: Andrease. Nikdy jsem nechtěl jít ven s nikým jiným. Všichni ostatní mi byli ukradení. Dokonce mě nazývali divným týpkem s nereálnými sny. Ale vždy mi to bylo jedno a nestaral jsem se o ně.

Měl jsem jenom jeden zájem: muziku. A doteď tomu tak je. Když mám volno, tak si sednu na gauč a sleduju TV. Nebo oslavuji. Jednou jsem zkusil jet na koni, i když se jich bojím. Naštěstí se nic nestalo. Nikdy jsem neměl nějakou nehodu, kromě toho, když jsem musel do nemocnice. Nebylo to nic vážného, jenom mě komár kousnul do ucha. Jsem alergický na komáry. Myslel jsem, že je velmi cool, že za mnou každý den Tom chodil. V tomhle je opravdu milý. To jediné, co na něm nemám rád, je jeho macho povaha. Ok, jeho vkus do oblékání mi taky není jasný. Ale hlavní je to, že to má rád. Vždycky jsme dělali to, co jsme chtěli.

Jsem naprosto ohromený, když přemýšlím nad tím, jak se nám změnil život. Ale tolik se bavíme. Je to ale víc stresující, než jsem si kdykoliv myslel. Každý si myslí, že jenom pro to, že jste hvězda, tak vám všichni donesou až pod nos a nemusíte nic dělat. To opravdu není pravda. Pracujeme dost tvrdě na tomhle našem úspěchu.

Ale je to cenný. Nechtěl bych dělat nic jiného, než pracovat s muzikou. Mnoho lidí se nás ptá, jestli nás úspěch změnil. Ale nemyslím si, že ano. Kdyby tomu tak bylo, tak by nás v tom rodina zastavila už dávno. Vždycky budu sám sebou: ambiciózní, líný, šťastný a trochu egocentrický. Nezáleží na tom, co si ostatní lidi myslí nebo o mně říkají. A nejdůležitější věcí v mém životě vždy bude moje máma, můj bratr Tom a naše kapela Tokio Hotel.
kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Exluzivně na TeenMag - Billův blog

17. srpna 2008 v 20:26 | Nika
Ahoj všichni, tady je Bill!
Je to pěkně zaneprázdněné léto od našeho posledního pobytu tady v USA! Vystupovali jsme na mnoha festivalech po celé Evropě,ale teď jsme zpátky ve Státech a první věc, kterou musím říct je: Díky moc všem za vaši podporu v těchto posledních několika dní. Být nominováni na MTV VMAs bylo pro nás opravdu neuvěřitelné! Vy jste hlasovali a stalo se to, byli jsme úplně mimo - je to taaak vzrušující!
Ale pojďme se podívat na to, co se stalo za tak dlouhou dobu v Americe: Měli jsme skvělý začátek v NYC, kde jsme strávili většinu našeho prvního týdne v MTV "TRL", která byla docela v pohodě.
Poté ve čtvrtek večer jsme měli nakopli americké turné koncertem v New Jersey. Celý koncert byl skvělý a se všemi fanoušky si to skvěle užíváme.!

Po New Jersey koncertě jsme nasedli do našeho tourbusu a jeli až do k Montreal, v Kanada, kde jsme měli vystoupení na festivalu a pak už byl čas se vrátit zpět do USA!

Vlastně, teď jsme na naší cestě do Clevelandu a celý zbytek turné budeme trávit ve Státech, takže nezapomeňte zkontrolovat naše koncertní termíny. Doufáme, že vás všechny uvidíme na nějakém z našich budoucích koncertů.

Och, těď mi zbytek kapely řekli, abych vám od nich vzkázal "Ahoj" ! Opatruj se a doufáme, že brzy se uvidíme!
Bill

Novější fakta o Billovi

12. srpna 2008 v 22:59 | Nika
Jméno: Bill
Věk: 18
Znamení: Panna
Datum narození: 1.září 1989
Místo narození: Lipsko, Německo
První věc, kterou ráno udělám:Osprchuju se
Oblíbené jídlo: Těstoviny!
Web, který musíte navštívit:Nemám žádný určitý, ale mrkněte se na www.Tokiohotel-US.com ;-)
Oblíbená TV show v těchto dnech: Srubs.
O mých tetováních: Mám tři. První je na zadní straně krku a je to logo Tokio Hotel. Dalším je hvězda, kterou jsem navrhl a mám ji vytetovanou na spodní části břicha. Poslední mám na mém levém předloktí a je tam napsané "Freiheit 89". "Freiheit" je německé slovo a znamená to "svoboda". V podstatě mám toto tetování, protože svoboda byla v mém životě vždycky to nejdůležitější. Číslo 89 je tam proto, že je to rok mého narození. Tohle poslední tetování mám na své 18.narozeniny, tento věk je v Německu velmi speciální, protože v 18cti jste oficiálně dospělá osoba, takže si můžete dělat, co chcete…jste konečně volní!
Fastfood, který miluju: Pizza
Když se snažím jíst zdravě, vyberu si: Salát.
Moje dětská láska byla: Nena (německá zpěvačka)
Nedávno jsem byl překvapen: Našim vystoupením v New Jersey.
Cereálie v mé skříni jsou: Corn Flakes.
Ráj na zemi je: Opuštěný ostrov.
Na večeři rád dělám: Nudle s kečupem, smetanou & hořčicí.
Můj nejlepší kus oblečení: Mikina, kterou jsem si navrhl na naše evropské turné.
Když přijdou přátelé: Sledujeme DVD.
Než umřu, chci: Zahrát největší koncert vůbec!
Když jsem na turné, musím mít: Mých 10 kufrů!
Lidé by byli překvapeni, že jsem: Takový rodinný typ.
Pokud by mi dal zítra někdo milion dolarů: Jel bych na opravdu dlouhé prázdiny!

Teenmag.com - Day 3: Read Bills Blog

11. srpna 2008 v 18:31 | Nika
Kopírujte pouze se zdrojem!
Hey lidi,tady je Bill!
Bylo to dost bohaté pracovní léto od našeho posledního pobytu tady v USA!
Hráli jsme už tuny festivalů po celé Evropě, ale ted' jsme zase zpět ve státech a nejdřív musím něco říct: Mnohokrát děkuji za všechno,za vaši podporu v posledních dnech. Nominace do MTV VMA vylo opravdu neuvěřitelné pro nás! Proto chceme všem za vaše hlasy poděkovat a jsme pořád ještě jako odfouklý - je to taaak vzrušující!!
Ale podívejme se na nás,co se doposud stihlo v Americe: Měli jsme dobrý start v New York City, kde jsme byli poprvé na MTV TRL, to bylo dost cool.Potom,ve čtvrtek večer jsme působily v Kick-off-Gig a koncerty v Americe začaly v New Jersey. Celkově koncert byl totálně úžasný, zažili jsme fantastické časy se všemy fanoušky!
Po naší show v New Jersey jsme už zase nastoupily do naše Tour-Busu a jely do Montrealu v Kanadě,kde jsme vystupovaly na festivalu a potom byl už zase čas jet zpátky do USA!
Vlastně,jsme právě na cestě do Cleveland a budeme tam trávit celý srpen s tour ve státech,takže je jasné,že se musíte podívat na naše koncertní data.
Doufáme.že se všichni uvidíme na našich show!
Oh,ostatní tři kluci mi řekly ,že vám mám říct od nich "Hi". Dávejte na sebe pozor a snad zase brzo!
Bill

Rihanna o Billovi

11. srpna 2008 v 12:28 | Nika
"Je to prostě teenager.Je mu 18 a na každýho chce působit jako by mu bylo 30!A jednu věc pořád nechápu - je to kluk nebo holka?"

Bill má řidičák a BMW

3. srpna 2008 v 17:11 | Nika
Pro - www.diemusik-th.blog.cz přeložil : - Adam
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bill Kaulitz z Tokio Hotel slaví svůj řidičský průkaz s posledním výkřikem kabrioletu.
Člen německé kapely obdržel svůj řidičský průkaz a koupil jsi své auto.
Bill Kaulitz - je krásný, dobře zpívá, má styl, je bohatý…Stručně řečeno, jen jedna věc chybí k dokonalosti: Být schopen jezdit po silnicích autem, které stojí zato.
Ale problém byl, že zatímco všichni členové TH zkoušky udělali, Billovi se to napoprvé nepodařilo…
Ale po pár týdnech se poučil, vzpamatoval se a Bill z Tokio Hotel dostal ve středu, na druhý pokus, svůj řidičák…
Jak dostal řidičák do kapsy, chybělo si pouze zvolit auto jeho snů. Bill se rozhodl pro německou značku, šedé BMW, řady 6, kabriolet. Jak auto vypadá, se můžete podívat tady Cena za toto auto? 90.000 € (2 780 000,- Kč)

Billovy Tepláky

29. července 2008 v 11:34 | Nika
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Chceš být jako Bill?

22. července 2008 v 14:33 | Nika
Photobucket

Bill ve videoklipu

11. července 2008 v 17:29 | Šárka
Ruská muzikantka Zanna Friske. V jejím novém videoklipu, který brzy vyjde, bude plakát Bill na zdi. Píseň je emo klukovi, který se na konci stane normálním klukem a jeho idolem je kapela Tokio Hotela a zpěvák Bill Kaulitz.

Billův menší proslov =o*

9. července 2008 v 15:32 | Šárka
Bill: "Merci beaucoup! Víte, ve vašich životech jsou chvíle, kdy opravdu nevíte, jak pokračovat. Existují momenty, kdy se nedá udělat žádný krok ani zpět ani dopředu. A právě tehdy je tu dobré mít přátelé, kteří při vás vždy stojí a jsou tu pro vás prostě stále. Ale je taky spousta lidí, kteří také lidi nemají. Přeju si, aby jsem tu mohl zůstat stát a šeptat těm lidem do jejich srdcí : "Věřte v sebe, věřte v život a věřte v zítřejšek, protože já jsem tu pro vás.."
Žjůůwa to je milouuuš =´( *IN LOVE*

Shop - Bill´s Gloves & Bracelet

23. června 2008 v 14:54 | Nika

70 věcí o Billovi

5. června 2008 v 15:56 | Nika
 1. Bill Kaulitz sa narodil 1.9.1989
 2. Jeho znameni je Panna
 3. Jeho dvojča se jmenuje Tom a je o 10 minut starší
 4. Sou velmi odlišní, ale jsou jednotní
 5. Jejich rodiče se jmenují Simone a Georg
 6. Mamka pracuje jako návrhářka a otec hraje ve skupině
 7. Bill má psa Scottyho, kterého si adoptoval a říká, že si neumí predstavit život bez něho
 8. Bill má kocoura Kazimíra
 9. Billovi se nelíbí malý psi
 10. Jeho oblíbené devčata jsou dvojčata Olsenové a líbí se mu prý jejich krásne nosy a tvářičky
 11. Billovo ideální děvče by mělo mít tmavé vlasy a jasné oči.Pokožnu by měla mýt snědou a jemnou.Měla by taky být zábavná a jednoduše šílená. Dále by měla být o 10 cm menši a měla by též mít plné rty a pěkné ruce. A taky by měla být pěkná a měla by být upravená. Jedna z mnoha důležitých věcí jaké by měla mít je aby byla romantická. "Těší mě že když najdu nějaké romantické děvče ale doteď mi nezkřížilo cestu . Nelíbí se mi když děvčata nosí bavlněné spodní prádlo a když má chlupaté nohy. Moje děvče mně musí chtít pro mě a ne pro moje peníze a nebo slávu , též by sem chtěl aby bývala v jinym státě a aby sme se poznali náhodně. Jemi jedno kdyby to byla moje fanynka a nebo ne , neni to důležité je to normální.
 12. Bill má rád nezdravé jídla, ale nemá rád čokoládu jako sladkosti a cukříky. Když Bill ochutnal špenát, vyzvracal ho. Miluje maso a nechce být vegetariánem
 13. Jeho babička mu dala prezdívku "Micky", protože miluje jídlá z Mc´Donaldu
 14. Bill nesnáží přezdívky, myslí si že je to hloupost
 15. Nenávidí hmyz
 16. Billa dráždí meloun, protože v něm sou pecky
 17. Má alergii na štípnutí hmyzem
 18. Jeho mobil se podobá malému počítači, protože na něm muže koukat na mejly
 19. Svoje číslo si neustále mení, protože ho fans vyhledávají a to ho velmi obtěžuje
 20. Věnuje hodně času na své úpravě
 21. Miluje komplimenty
 22. Ve volným čase kreslí a navrhuje oblečení
 23. Když jeho kariéra skončí chžel by se stál modním návrhářem
 24. Jeho vlasy byli blonďaté, černé s řerveným melírem, černé s bílýmy pramínkami a ted má celé černé vlasy
 25. Bill za celý svůj život změnil 3krát svůj styl
 26. Jeho oblíbená kapela je Green Day
 27. Taky má rád Nenu, Gwen Stefani(?????), Placebo, The Rasmus.......
 28. Billovi se líbí písničky od Pink
 29. Jeho oblíbené barvy sou černa, bila, červená a taky ružová
 30. Billovi se líbí ještěrky
 31. Jeho nejoblíbenější film se jmenuje "Naboso"
 32. Nejoblíbenějsí seriál "přátelé"
 33. Jeho sen: hrát v Tokyu a najít pravou lásku
 34. Motto: Žij každou sekundou
 35. Chtěl by žít v budoucnosti nebo v jíné době
 36. Líbí se mu upíři
 37. Líbí se mu plyšový medvídci
 38. Oblíbené nápoje sou: Red Bull, Coca Cola
 39. Jeho výška je 1,85 metrů
 40. Číslo bot je 42
 41. Zbožnuje tetovaní a chtěl by si este nejaké nechat udelat
 42. Jeho make-up je značka "Lankom" a černá tužka na oči "Maxfactor"
 43. Používa ozdravující lesk na rty
 44. Je velký perfekcionista
 45. Je lenivý a egoistický
 46. Z alkoholických nápojl preferuje víno, šampanský a gin
 47. Občas kouří, predevším Malboro
 48. Nemůže pít Whisky
 49. Dělí se o své problémy
 50. Hobby: Psaní textů, zábava s kámoši
 51. Vždy a všude zpívá
 52. Myslí si, že nemá peknou pokožku
 53. Měl 17 bílých pramínků
 54. Ve škole Billa nenávideli a vysmívali se mu
 55. Když přisli do skoly s tričkem "KILL BILL" on a Tom sa začali učit doma
 56. Do teď studovali přes internet
 57. Bill se učil líp než Tom
 58. Bill a Tom se na hodinách nebavily vhodně, tak je museli rozdelit do jiných tříd
 59. Po prví se líbali v dvanácti s tím samím devčetem
 60. Bill sa styděl, když ho poprosila, aby jí políbill
 61. Potom se dívali na film když bylo zhasnuto se svíčkama a chytily jim záclony tak museli potom hasit požár
 62. " až se budu ženit moje přítelkyně si musí oblíct černo-červené šaty a musí být natmavo nalíčená. A svatba musí byt bez trapné muziky. a zásnubní prsten si nechám vytetovat.
 63. Bill má ve zvyku smát se na to co Tom dělá nebo so mu ujede.
 64. Billa se často mění s dievčatem a proto ho volají gay, pretože je svojím stylem neobvyklý
 65. Každý den mu příjde minimále 50 dopisů od fans
 66. Pri autogramiádě se nikdy nedívá komu se vlastne podepisuje
 67. Bill dělal manekýna
 68. Jeho oblíbený deodorant je Dove
 69. Narodil sa v Leipzig(Lipsko)
 70. Na levé ruce má tetování Freiheit , na bříše hvězdu na krku znak TH

Billův pásek

3. června 2008 v 6:27 | Nika
enavance.net
Stojí 245$
 
 

Reklama